قیمت عمده عسل سبلان

خرید عمده عسل سبلان در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • خرید عسل درجه یک سبلان
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای استعلام قیمت عمده عسل سبلان تماس بگیرید.

معرفی عسل سبلان

عسل سبلان یکی از عسل‌های محلی استان اردبیل است که از شهد گل و گیاهان دامنه‌های کوه سبلان تولید می‌شود. قله سبلان در شهرستان مشگین شهر واقع شده است و به دلیل شرایط آب و هوایی مساعد آن برای رشد گیاهان متنوع، به قطب تولید عسل طبیعی تبدیل شده است.

عسل طبیعی سبلان که از شهد گل‌های مختلفی مانند گون، آویشن، بابونه، پونه، گل گاوزبان، گل بنفشه و غیره تولید می‌شود. طعم و خواص بی‌نظیری دارد و به عنوان یک محصول طبیعی و ناب در بازار داخلی و بین‌المللی شناخته شده است. این عسل از خواص درمانی بسیاری زیادی برخوردار است و می‌تواند در تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود عملکرد گوارش، بهبود درد مفاصل، درمان سرماخوردگی و بهبود سلامت قلب و حتی درمان بیماری‌های پوستی مؤثر باشد. همچنین به دلیل کیفیت بالای این محصول، علاوه بر مصرف داخلی به خیلی از کشورهای دیگر نیز صادر می‌شود.

قیمت عمده عسل سبلان

قیمت عمده عسل سبلان یکی از مسائل مهم و اساسی در خریدوفروش این محصول طبیعی است. عسل طبیعی سبلان به عنوان یکی از مرغوب‌ترین عسل محلی استان اردبیل با طعم و مزه منحصربه‌فرد خود، توجه بسیاری از افراد جامعه را به خود جلب کرده است. این عسل به دلیل کیفیت و ویژگی‌های خاص خود نسبت به سایر محصولات در بازار قیمت نسبتاً بالاتری دارند. البته می‌توان با خرید عمده یا خرده از زنبورداران محلی مناطق استان اردبیل و مشگین شهر این محصول طبیعی را با قیمت کمتری خرید کنید.

در حال حاضر، قیمت عمده عسل سبلان در بازار خریدوفروش استان اردبیل، بین 250 هزار تومان و 650 هزار تومان در هر کیلوگرم متغیراست. البته این قیمت ممکن است در طول سال، تحت تأثیر عوامل مختلفی کم یا زیاد شود.

قیمت عسل سبلان در اردبیل

استان اردبیل که یکی از استان‌های شمالی ایران است و به دلیل وجود قله سبلان از شرایط محیطی کافی برای تولید عسل طبیعی برخوردار است و به دلیل اینکه عسل بیشتری در این منطقه تولید می‌شود می‌توان با قیمت کمتری این محصول طبیعی را نسبت به سایر استان‌های ایران تهیه کرد. عسل سبلان از کیفیت بالایی برخوردار است و ممکن است این محصول طبیعی در خیلی از شهرستان‌های کشور موجود نباشد.

قیمت عسل سبلان در سایر مناطق

قیمت عسل طبیعی تولید شده در سایر استان‌ها با توجه به کیفیت و طعم عسل هر منطقه، متفاوت خواهد بود. شما عزیزان می‌توانید از طریق جستجوی ساده اینترنتی یا مراجعه به فروشگاهی مختلف از قیمت عسل طبیعی مطلع شوید. همان‌طور که با عسل سبلان آشنا هستید این محصول طبیعی در استان اردبیل تولید شده و سپس به سراسر نقاط کشور ارسال می‌شود پس توصیه می‌شود برای خرید عسل سبلان با کمترین قیمت با فروشندگان این استان تماس بگیرید و این محصول طبیعی را با قیمت پایین‌تری نسبت به سایر مناطق کشور تهیه کنید.

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

عوامل مؤثر بر قیمت‌گذاری عسل سبلان

عوامل متعددی در قیمت‌گذاری عسل طبیعی سبلان اثرگذار است قسمتی از این عوامل به خود محصول مربوط است و برخی نیز به پارامترهای خارجی ارتباط پیدا می‌کند در حالت کلی از شرایط اقتصادی گرفته تا بازار عرضه و تقاضا می‌تواند در سیاست قیمت‌گذاری این محصول طبیعی مؤثر باشد. در قسمت‌های زیر به چندین موارد تأثیرگذار اشاره شده است.

1-قیمت عسل سبلان بر مبنای شهد

عسل طبیعی سبلان نیز مانند خیلی از عسل‌های دیگر از شهدهای مختلف تولید شده است. منبع شهد نیز می‌تواند در طعم، رنگ و خواص عسل تأثیرگذار باشد. به همین خاطر قیمت این محصول نیز بر اساس شهدی که در تولید ان استفاده می‌شود متغیر خواهد بود. به عنوان مثال عسل آویشن به دلیل منبع شهد خود طرفداران زیادی دارد به همین دلیل قیمت آن بیشتر خواهد بود.

2- قیمت عسل سبلان بر مبنای درصد خلوص

عسل‌های با درصد خلوص بالا از کیفیت بیشتری نسبت به عسل‌های تقلبی و شکری برخوردار هستند و قیمت آن‌ها متناسب با کیفیت بیشتر می‌شود. عسل طبیعی سبلان نیز به دلیل درصد خلوص خود قیمت بالاتری دارد. ولی می‌توانید با خرید عمده این محصول آن را با قیمت کمتری تهیه کنید.

3- قیمت عسل سبلان بر مبنای عرضه و تقاضا

رابطه مستقیمی بین تقاضا و عرضه عسل طبیعی وجود دارد. با افزایش تقاضا برای خرید عسل، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد؛ زیرا با افزایش تقاضا محصولات ذخیره شده تولیدکنندگان با سرعت بیشتری عرضه می‌شود و مردم علاقه زیادی به خرید این محصول حتی با قیمت بیشتر از خود نشان می‌دهند و فروشندگان از این مورد سوءاستفاده کرده و قیمت محصول را افزایش می‌دهند همچنین با کاهش تقاضا برای خرید عسل طبیعی سبلان، قیمت آن نیز کاهش می‌یابد؛ زیرا تولیدکنندگان و فروشندگان برای جلوگیری از انبار شدن محصولات خود، مجبور به کاهش قیمت می‌شوند.

4- فروش و صادرات عمده عسل سبلان

فروش و صادرات عمده عسل سبلان امروزه به یکی از شغل‌های بسیار پر رونق برای تولیدکنندگان و فروشندگان عسل سبلان تبدیل شده است. فروشندگان این محصول طبیعی با صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه به درآمدهای زیادی دست یافتند. پس با توجه به اینکه عسل سبلان در خارج از مرزها طرفداران زیادی دارد می‌توان گفت صادرات چنین محصولی می‌تواند فرصتی عالی برای کسب درآمد و ایجاد اشتغال برای جوانان کشور باشد.

4- قیمت عمده عسل سبلان در فروشگاه خاصلند

عسل سبلان، یکی از باارزش‌ترین عسل‌های محلی اردبیل است و هرکسی که یک‌بار طعم خوشمزه آن را چشیده باشد بدون تردید عاشق آن خواهد شد. عسل طبیعی سبلان به عنوان یک منبع طبیعی دارای ارزش غذایی بالایی است و مصرف آن می‌تواند انرژی مورد نیاز بدن را در طول روز تأمین کند.

با توجه به اینکه قیمت عسل طبیعی سبلان کمی گران‌تر است پس تهیه این محصول کمی دشوار شده است ولی شما عزیزان می‌توانید با سفارش عمده عسل سبلان از فروشگاه عسل خاصلند این محصول طبیعی را با قیمت کمتری خریداری کنید. برای خرید عسل درجه یک سبلان فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

قیمت عسل درجه یک سبلان در فروشگاه خاصلند کاملا منصفانه است.

عسل را با توجه به شهد عمده‌ای که زنبور برای تولید عسل از آن استفاده می کند نام گذاری می‌کنند.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

مطالب مرتبط

ارسال نظرات