قیمت عمده عسل اردبیل

خرید عمده عسل اردبیل در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • خرید عسل درجه یک سبلان
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای استعلام قیمت عمده عسل اردبیل تماس بگیرید.

قیمت عمده عسل اردبیل

قبل از بحث درباره قیمت عسل اردبیل به معرفی این محصول طبیعی می‌پردازیم همان‌طور که می‌دانید استان اردبیل به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش برای تولید عسل در ایران است. این استان به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب بستری برای رشد گونه‌های گیاهی مختلفی است که برای تولید عسل طبیعی شهد این گیاهان بی‌نظیر معجزه می‌کنند. گیاهانی که در دامنه‌های کوه سبلان استان اردبیل رشد می‌کنند دارای خواص دارویی مفیدی هستند پس عسلی که از تغذیه این گیاهان به دست آمده است کاملاً مشابه شهد خود از خواص درمانی بی‌شماری برخوردار خواهند بود.

قیمت عمده عسل اردبیل بستگی زیادی به حجم خرید دارد و اگر حجم خرید شما بیشتر از 20 کیلوگرم باشد می‌توانید از تخفیف خوبی برای خرید این محصول طبیعی برخوردار شوید. باید در نظر داشته باشید که عسل‌های مختلف قیمت متفاوتی دارند و قیمت هر یک از آن‌ها با توجه به شهد آن متغیر خواهد بود. برای مثال قیمت عسل طبیعی چهل گیاه در مقایسه با قیمت عسل شیرین بیان کمی ارزان‌تر خواهد بود و این امر برای هر دو خرید عمده و خرید کیلویی صادق است.

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

فاکتورهای مؤثر بر قیمت عمده عسل اردبیل

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در قیمت عمده عسل اردبیل تأثیرگذار هستند بعضی از این عوامل به شرایط تولید عسل طبیعی مربوط می‌شوند و برخی دیگر وابسته به شرایط بیرونی و خارجی هستند و درک هر یک از این فاکتورها لازم و ضروری است و هر کدام باید بررسی شوند.

1- قیمت عمده عسل اردبیل بر اساس شرایط تولید

کیفیت و نوع عسل دو عامل مهم و حیاتی در قیمت‌گذاری عمده و خرده، عسل اردبیل هستند. پس اگر عسلی در شرایط محیطی که شهد خوبی در دسترس زنبورها باشند تولید شود به یقین کیفیت خوبی خواهد داشت و این امر سبب افزایش قیمت این محصول خواهد شد. به همین دلیل زنبوردارانی که کندوهای خود را در شرایط کوهستانی مستقر می‌کنند و شرایط سخت‌تری برای تولید عسل متحمل می‌شوند عسل خود را با قیمت بالاتری عرضه می‌کنند.

2- قیمت عمده عسل اردبیل بر اساس شرایط خارجی

گاهی عوامل بیرونی نیز در قیمت عمده عسل اردبیل تأثیر خواهد گذاشت بی‌آنکه زنبورداران و تولیدکنندگان عسل طبیعی در آن نقش داشته باشند. یکی از این عامل بیرونی شرایط اقتصادی است و اگر جامعه در شرایط اقتصادی نامناسبی قرار گرفته باشد به یقین در سیاست قیمت‌گذاری عسل طبیعی اردبیل تأثیرگذار خواهد بود. عامل مهم دیگر افزایش رقابت در بازار خریدوفروش این محصول طبیعی است و اگر رقابت فروش در بازار بیشتر باشد به یقین موجب کاهش قیمت عسل خواهد شد.

قیمت عمده عسل اردبیل در فروشگاه خاصلند

فروشگاه عسل خاصلند مفتخر است که عسل طبیعی اردبیل را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می‌کند. همچنین با حذف واسطه‌ها سعی شده است این محصول طبیعی با کمترین قیمت به دست مصرف‌کنندگان نهایی برسد.

برای خرید عسل نیازی به مراجعه حضوری نیست و می‌توانید با شماره تلفن موجود تماس گرفته و این محصول طبیعی را سفارش دهید همچنین با خرید عمده عسل اردبیل می‌توانید این محصول طبیعی را با قیمت ارزان‌تری تهیه کنید.

سوالات متداول

قیمت عسل درجه یک سبلان در فروشگاه خاصلند کاملا منصفانه است.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

بلاگ خاصلند

ارسال نظرات