قیمت عمده عسل آویشن

خرید عسل آویشن در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • عسل با موم آویشن
  • عسل آویشن
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای استعلام قیمت عمده عسل آویشن تماس بگیرید.

معرفی عسل آویشن

قبل از اینکه در مورد قیمت عمده یا خرده عسل آویشن طبیعی بحث کنیم به معرفی جامع عسل آویشن ارگانیک سبلان می‌پردازیم. عسل آویشن اصل یا ارگانیک به عسلی گفته می‌شود که از شهد گیاه آویشن به دست آمده است. یکی از بزرگ‌ترین الطاف خداوند به مناطق دامنه کوه سبلان، رشد گیاهان مختلف از جمله آویشن در این مناطق است. این گیاه خواص دارویی بی‌نظیری دارد و با تغذیه زنبورعسل از این گیاه، عسل آویشن کاملاً طبیعی و باکیفیت تولید می‌شود که خاصیت بی‌شماری برای سیستم ایمنی و دفاعی بدن انسان دارد.

عسل آویشن یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین عسل‌های موجود در بازار فروش عسل طبیعی اردبیل است. مواد مغذی فراوانی در این عسل طبیعی وجود دارد که با مصرف منظم و درست می‌توانید از این خواص بهره‌مند شوید. قیمت عسل آویشن نسبت به عسل چهل گیاه کمی بالاتر است. عسل آویشن سبلان یا عسل آویشن اردبیل به دلیل خاصیت آنتی‌اکسیدان قوی نقش دفاعی در سیستم ایمنی بدن انسان ایفا می‌کند و می‌تواند در ترمیم و پیشگیری از آسیب سلولی بسیار مؤثر واقع شود. شما عزیزان می‌توانید بدون نگرانی از بابت کیفیت، عسل آویشن ارگانیک را از فروشگاه عسل خاصلند با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید.

جزئیات محصول

نام محصول عسل آویشن
محصول منطقه اردبیل
منبع شهد گیاه آویشن
کیفیت درجه یک
قیمت تماس بگیرید

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

عوامل مؤثر بر قیمت عسل آویشن طبیعی

قیمت‌گذاری عسل آویشن درجه یک از مهم‌ترین پارامترهای است که مشتریان این محصول درگیر آن هستند. همه فروشندگان عسل چه عمده فروش عسل آویشن و چه خرده فروش آن باید یک قیمت مناسب برای این محصول ارائه دهند. قیمت‌گذاری عسل آویشن ارگانیک، یکی از عناصر بنیادی و تصمیمات مهم در بین زنبورداران است. عسل آویشن اردبیل حاصل زحمات شبانه روزی زنبورداران اردبیل است پس گذاشتن قیمت مقرون به‌صرفه برای این محصول برای زنبورداران مهم است.

بررسی دقیق قیمت عسل آویشن اردبیل نشان می‌دهد که عوامل مختلفی در قیمت‌گذاری این عسل تأثیرگذار است برای همین مشتریان علاقمند به خرید عسل آویشن سبلان در تلاش هستند که عسل طبیعی و باکیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنند. پس درک منطقی از فاکتورهای مؤثر بر قیمت عمده عسل آویشن و قیمت خرده آن لازم است. همان‌طور که می‌دانید عسل طبیعی سبلان انواع مختلفی دارد و در این بین عسل‌های تک گیاه، نسبت به عسل چند گیاه، گران قیمت هستند پس به تبع قیمت عسل آویشن سبلان نیز به دلیل اینکه از شهد تک گیاه آویشن تولید می‌شود کمی بالاتر خواهد بود.

نکته: همان‌طور که می‌دانید عسل‌های تقلبی، مخلوط و عسل تغذیه‌ای متأسفانه در بازار توسط عده‌ای از افراد سودجو توزیع می‌شود که یقیناً به کار بردن عنوان عسل برای چنین محصولاتی اشتباه است پس وقتی از قیمت عسل صحبت می‌کنیم منظورمان عسل طبیعی است و قیمت‌گذاری برای عسل‌های تقلبی به کل اشتباه است.

1- تأثیر شهد در قیمت عسل آویشن

همان‌طور که قبل نیز اشاره شده شهد گل و گیاه تأثیر بسزای در قیمت‌گذاری عسل طبیعی سبلان دارد می‌دانیم که تغذیه زنبورعسل از شهد گل و گیاه مختلف است به همین خاطر فروانی یک شهد در قیمت عسل تأثیر مستقیم دارد. به همین خاطر قیمت عسل آویشن اصل نسبت به قیمت عسل چهل گیاه طبیعی بالاتر است.

به طور مثال عسل‌های به دست آمده از شهد تک گل (گون، آویشن، سیاه‌دانه و …) به دلیل برداشت محدود و کم یاب بودن قیمت بالاتری دارند در مقابل قیمت عسل چند گیاه به دلیل فروانی شهد چنین گیاهانی در فصل بهار که منجر به برداشته زیاد عسل چهل گیاه می‌شود، قیمت نسبتاً کمتری دارند. با وجود فروشگاه خاصلند نگرانی از بابت خرید عسل نخواهید داشت زیرا قیمت عمده عسل آویشن در این فروشگاه کاملاً مناسب و مقرون به‌صرفه است.

2- تأثیر بسته بندی بر قیمت عسل آویشن

یکی از هزینه‌هایی که در بحث قیمت عسل آویشن کوهی مطرح می شود هزینه بسته‌بندی این محصول است. بسته‌بندی عسل یکی از کم اهمیت‌ترین فاکتورها در بحث قیمت عسل آویشن است ولی در هر صورت هم مشتری و هم خریدار را درگیر هزینه جانبی می‌کند. در بحث قیمت عمده عسل آویشن نوع بسته‌بندی تأثیر چندانی ندارد زیرا در یک ظرف با حجم زیاد ارسال می‌شود ولی تاثیر بسته‌بندی در قیمت خرده عسل آویشن تأثیر چشم گیری خواهد داشت.

3- تأثیر کیفیت بر قیمت عمده و خرده عسل آویشن

مهم‌ترین پارامتر تأثیرگذار در قیمت عسل آویشن طبیعی کیفیت عسل است. کیفیت عسل تنها عاملی است که هم در قیمت خرده و قیمت عمده عسل آویشن اصل تأثیر بسزایی دارد. کیفیت عسل تنها با درصد ساکروز آن مشخص می شود; هر چه درصد ساکروز یک عسل طبیعی کمتر باشد نشان دهنده کیفیت بالای آن عسل است برای مشخص شدن درصد ساکاروز، باید آن عسل مورد آزمایش قرار گیرید که این امر کمی هزینه بر خواهد بود ولی اگر بتوانید از زنبورداران متعهد به‌صورت مستقیم خریداری کنید دیگر نگرانی از بابت کیفیت عسل نخواهید داشت. پیشنهاد می‌کنیم بدون دغدغه از کیفیت، فروشگاه خاصلند را برای خرید عسل آویشن انتخاب کنید.

4- تأثیر حجم خرید بر قیمت عسل آویشن

خرید عمده و خرید خرده عسل آویشن، همان‌طور که از نامشان مشخص است، خرید عمده به معنای خرید با حجم زیاد و خریدار خرده یعنی اشخاصی که دنبال خرید با حجم کم این محصول هستند. آنچه مشخص است قیمت عمده عسل آویشن نسبت به قیمت خرده آن کمتر خواهد بود چرا که فروش عمده عسل آویشن اردبیل به نفع زنبورداران و فروشندگان این محصول است و هزینه‌های حمل و نقل و بسته‌بندی در عمده فروشی کمتر می‌شود.

دلیل زیاد بودن قیمت خرده عسل آویشن به هزینه‌های حمل و نقل و بسته‌بندی آن‌ها ارتباط دارد زیرا معمولاً اشخاصی که عسل آویشن اردبیل را در میزان کم خریداری می‌کنند در واقع محصولاتی را سفارش می‌دهند که حجم کمتری دارد و نیاز به بسته‌بندی با ظروف مخصوص و حمل و نقل متفاوتی دارد به همین دلیل هزینه ارسال با حجم کم برای فروشنده بیشتر خواهد بود پس به ناگزیر قیمت فروش خرده عسل آویشن طبیعی بالاتر می‌شود.

سوالات متداول

قیمت عسل آویشن در فروشگاه خاصلند نسبت به سایر فروشندگان کمترین مقدار است.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

بلاگ خاصلند

ارسال نظرات