قیمت عسل یونجه

خرید عسل یونجه در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • عسل یونجه یک کیلوگرمی
  • عسل با موم یونجه
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای استعلام قیمت عسل یونجه تماس بگیرید.

معرفی عسل یونجه

عسل یونجه یکی از عسل‌های طبیعی اردبیل است که حاصل فرآوری شهد گل‌های یونجه توسط زنبورعسل‌های بومی این استان است. همان‌طور که می‌دانید مزارع گیاه یونجه در استان اردبیل به صورت نامحدود در تمام نقاط این استان وجود دارد این گیاه علوفه‌ای که برای مصارف دام از آن‌ها استفاده می‌شود خواص دارویی زیادی دارد و زنبورهای عسل نیز از شهد گل‌های آن برای تولید عسل طبیعی یونجه تغذیه می‌کنند.

عسل یونجه سبلان نیز همانند سایر عسل‌های طبیعی سبلان دیگر سرشار از فواید و خاصیت‌های متعددی است و این خواص منجر شده که چنین عسلی‌ به عنوان یکی از محصولات مطرح در بازارهای جهانی شناخته شده باشد. عسل یونجه طبیعی اثرات دارویی متعددی از جمله تقویت‌کننده سیستم ایمنی بدن، درمان زخم معده، خاصیت چاق‌کننده، کاهش کلسترول خون و ضد باکتریایی قوی دارد.

همان‌طور که می‌دانید عسل‌های تک گل خواص داروی و طعم و مزه منحصربه‌فردی دارند عسل یونجه نیز طعم و مزه بسیار خوبی دارد و برای مصرف در صبحانه و عصرانه کاملاً مناسب است و همچنین از خاصیت شیرین‌کنندگی آن می‌توان برای شیرین کردن چای و قهوه نیز استفاده کرد.

جزئیات محصول

نام محصول عسل یونجه
محصول منطقه اردبیل
منبع شهد گیاه یونجه
کیفیت درجه یک
قیمت تماس بگیرید

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

قیمت عسل یونجه

قیمت‌گذاری عسل یونجه یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین کارها در بین زنبورداران است زیرا آن‌ها باید حاصل دست رنج و تلاش شبانه‌روزی خود را با فروش این محصول دریافت کنند. پس بحث تعیین قیمت عسل یونجه اهمیت ویژه‌ای در بین زنبورداران دارد. بنابراین آن‌ها باید قیمت محصولاتشان را متناسب با سختی‌های که متحمل شدند تعیین کنند تا بتوانند به درآمدی مطلوب دست یابند.

همان‌طور که می‌دانید تک گیاه بودن عسل نیز تأثیر بسزایی در قیمت عسل دارد و عسل یونجه نیز به دلیل تک گیاه بودن قیمت مختص به خود را دارد. همچنین کیفیت محصول، قیمت رقبا، کیفیت بسته‌بندی، منطقه برداشت و کلی عوامل دیگر نیز در قیمت‌گذاری عسل طبیعی یونجه تأثیرگذار است و جا دارد در مورد ضریب تأثیر هر یک از این موضوعات بحث شود در این مقاله به بررسی هر یک از این موضوعات خواهیم پرداخت.

1- تأثیر شهد بر قیمت عسل یونجه

عسل طبیعی از تغذیه زنبورهای عسل از شهد گل و گیاهان متعددی تولید می‌شود یکی از این شهدهای موجود شهد گیاه یونجه است و این تک گیاهه بودن یا تک شهد بودن تأثیر چشم‌گیری در افزایش یا کاهش قیمت عسل طبیعی دارد در واقع هر چقدر شهد کم یاب باشد عسل کم‌تری از آن تولید می‌شود و قیمت عسل آن نیز بالاتر خواهد بود.

2- تأثیر قیمت رقبا در تعیین قیمت عسل

در نحوه قیمت‌گذاری عسل طبیعی بر اساس قیمت رقبا، زنبورداران هیچ نقشی ندارند و تأثیر بیشتر در بازار رقابتی را دلالان بر عهده دارند در این روش دلالان آمار کلی از قیمت دیگر رقبا جمع‌آوری می‌کنند و قیمت عسل را بر اساس آن افزایش یا کاهش می‌دهند.

برای اینکه از این مورد دور باشید پیشنهاد می‌کنیم عسل یونجه طبیعی بدون واسطه و به‌طور مستقیم از فروشگاه عسل خاصلند تهیه کنید.

3- قیمت عسل یونجه بر اساس کیفیت

یک از مهم‌ترین شاخص‌های اثر گذار در قیمت عسل یونجه کیفیت آن است. کیفیت عسل را با درصد ساکاروز آن می‌توان به خوبی مشخص کرد. اگر بتوانید بدون واسطه از زنبورداران متعهد خریداری کنید دیگر نگرانی از بابت کیفیت عسل نخواهید داشت. پیشنهاد می‌کنیم بدون دغدغه از فروشگاه عسل خاصلند خرید کنید.

4- قیمت عسل یونجه بر اساس منطقه برداشت

منطقه برداشت نیز اگر چه به عنوان معیاری برای عسل‌های وارداتی بکار می‌رود ولی نمی‌توان از تأثیر آن برای قیمت عسل طبیعی کوهی سبلان که بدون دخالت انسان و توسط کندوهای زنبورعسل تولید می شوند چشم‌پوشی کرد.

4- تأثیر کیفیت بسته بندی بر قیمت عسل

یکی از هزینه‌های اضافی که در افزایش قیمت عسل طبیعی تأثیر دارد هزینه بسته‌بندی و ارسال محصول است این مورد کم اهمیت‌ترین موضوع در بحث خرید و فروش عسل طبیعی است ولی نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد و همراه هر محصولی حتی به غیر عسل نیز دیده می‌شود. ولی می‌توان با انتخاب بسته‌بندی ساده‌تر هزینه محصولات را به نفع مشتریان کاهش داد.

قیمت عسل یونجه در فروشگاه خاصلند

فروشگاه عسل خاصلند جایی است که شما عزیزان می‌توانید عسل طبیعی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خرید کنید این فروشگاه در واقع رابط بین شما و زنبورداران استان اردبیل است و می‌توانید عسل طبیعی سبلان را بدون واسطه از زنبورداران در این فروشگاه سفارش دهید.

قیمت مناسب و ضمانت کیفیت را می‌توانید با این فروشگاه تجربه کنید همچنین امکان خرید عسل طبیعی در حجم‌های دلخواه برای شما عزیزان فراهم است برای خرید عسل یونجه با حجم دلخواه می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

قیمت عسل یونجه در فروشگاه خاصلند نسبت به سایر فروشندگان کمترین مقدار است.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

بلاگ خاصلند

ارسال نظرات