قیمت عسل طبیعی چهل گیاه

خرید عسل چهل گیاه طبیعی در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • عسل چهل گیاه
  • عسل چهل گیاه
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای استعلام قیمت عسل طبیعی چهل گیاه تماس بگیرید.

معرفی عسل چهل گیاه

قبل از اینکه در مورد قیمت عسل طبیعی چهل گیاه بحث کنیم به معرفی جامع عسل چهل گیاه می‌پردازیم. عسل چهل گیاه به عسلی گفته می‌شود که از شهد چندین گیاه مختلف که در فصل بهار رشد می‌کنند به دست آمده است. یکی از بزرگ‌ترین الطاف خداوند به مناطق دامنه کوه سبلان، رشد گیاهان مختلف در این مناطق است. این گیاهان خواص دارویی بی‌نظیری دارند و با تغذیه زنبورعسل از این گیاهان، عسل چهل گیاه کاملاً طبیعی و باکیفیت تولید می‌شود که خاصیت بی‌شماری برای سیستم ایمنی بدن انسان دارند.

عسل چهل گیاه یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین عسل‌های موجود در بازار فروش عسل است. مواد مغذی فراوانی در این عسل طبیعی وجود دارد که با مصرف منظم و درست می‌توانید از این خواص بهره‌مند شوید. قیمت این نوع عسل در مقایسه با سایر محصولات زنبورعسل بسیار مناسب است. اگر شما به دنبال عسل چهل گیاه طبیعی هستید ابتدا بهتر است که پوشش گیاهی منطقه تولید این عسل را در نظر بگیرید سپس خرید خود را انجام دهید زیرا خاصیت عسل تولید شده به شهد گل و گیاه منطقه‌ای که کندوها از آن تغذیه می‌کنند مرتبط است واضح است که با توجه به گل و گیاه موجود در دامنه کوه سبلان شما عزیزان می‌توانید بدون دغدغه‌ عسل طبیعی چهل گیاه را از فروشگاه عسل خاصلند با مناسب‌ترین قیمت خرید کنید.

جزئیات محصول

نام محصول عسل چهل گیاه
محصول منطقه اردبیل
منبع شهد گیاهان مختلف
کیفیت درجه یک
قیمت تماس بگیرید

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

عوامل مؤثر بر قیمت عسل طبیعی چهل گیاه

عوامل مختلفی در قیمت‌گذاری عسل طبیعی تأثیر گذار است برای همین مشتریان علاقمند به این محصولات همیشه سعی می‌کنند عسل طبیعی و باکیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنند. پس درک منطقی از فاکتورهای مؤثر بر قیمت عسل باید ارزیابی شوند. ابتدا لازم است گفته شود که عسل‌های طبیعی انواع مختلفی دارند که در قیمت‌گذاری آنها تأثیر بسزایی دارد.

همان‌طور که گفته شد قیمت عسل، بسته به نوع عسل متفاوت است برای مثال قیمت عسل طبیعی چهل گیاه نسبت به عسل گون، عسل یونجه، عسل سیاه‌دانه ارزان‌تر است زیرا فراوانی عسل چند گیاه نسبت به عسل‌های تک گل زیاد است. متأسفانه عده‌ای از اشخاص که علم زیادی در مورد عسل طبیعی ندارند معتقدند هر چقدر قیمت عسل بیشتر باشد احتمال اینکه عسل طبیعی و اصل باشد بیشتر است و یا برعکس، عسل‌های ارزان قطعاً تقلبی هستند این طرز تفکر کاملاً اشتباه است در واقع قیمت عسل به عوامل‌های مختلفی از جمله نوع شهد عسل، نحوه بسته‌بندی، قیمت‌گذاری بر اساس کیفیت، منطقه برداشت عسل و … بستگی دارد که هر کدام جداگانه باید بررسی شود.

نکته: همان‌طور که می‌دانید عسل‌های تقلبی، مخلوط و عسل تغذیه‌ای متأسفانه در بازار توسط عده‌ای از افراد توزیع می‌شود که یقیناً به کار بردن عنوان عسل برای چنین محصولاتی درست نیست ما وقتی از قیمت عسل صحبت می‌کنیم منظورمان عسل طبیعی است و قیمت‌گذاری برای عسل‌های تقلبی به کل اشتباه است.

قیمت عسل طبیعی با شهد چهل گیاه

همان‌طور که قبل نیز اشاره شده شهد گل و گیاه تأثیر بسزای در قیمت‌گذاری عسل طبیعی دارد می‌دانیم که تغذیه زنبورعسل از شهد گل و گیاه مختلف است به همین خاطر فروانی یک شهد در قیمت عسل تأثیر مستقیم دارد.

به طور مثال عسل‌های به دست آمده از شهد تک گل (گون، آویشن، سیاه‌دانه و …) به دلیل برداشت محدود و کم یاب بودن قیمت بالاتری دارند در مقابل قیمت عسل چند گیاه به دلیل فروانی شهد چنین گیاهانی در فصل بهار که منجر به برداشته زیاد عسل چهل گیاه می‌شود، قیمت نسبتاً کمتری دارند.

تأثیر بسته بندی بر قیمت عسل طبیعی چهل گیاه

یکی از هزینه‌هایی که در بحث قیمت عسل طبیعی مطرح است هزینه بسته‌بندی محصولات است. بسته‌بندی عسل یکی از کم اهمیت‌ترین فاکتورها در بحث قیمت عسل است و ربطی به کیفیت عسل ندارد و به ناگزیر هم مشتری و هم خریدار را درگیر هزینه جانبی می‌کند.

به عنوان مثال، عسلی که در یک ظرف ارزان قیمت بسته‌بندی شده قطعاً در مقایسه با یک ظرف گران قیمت، قیمت پایین‌تری دارد حتی یک بسته‌بندی ساده تقریباً 15 هزار تومان روی قیمت هر یک کیلوگرم عسل تأثیر دارد.

تأثیر کیفیت بر قیمت عسل طبیعی چهل گیاه

مهم‌ترین پارامتر تأثیرگذار قیمت عسل طبیعی کیفیت آن است. تنها راه تشخیص کیفیت عسل خریداری‌شده آزمایشگاه مخصوص عسل است که ساکاروز آن را به خوبی مشخص می‌کند ولی اگر بتوانید از زنبورداران متعهد به‌صورت مستقیم خریداری کنید دیگر نگرانی از بابت کیفیت عسل نخواهید داشت. پیشنهاد می‌کنیم بدون دغدغه از فروشگاه خاصلند عسل طبیعی چهل گیاه را سفارش دهید.

تأثیر منطقه برداشت بر قیمت عسل طبیعی چهل گیاه

منطقه برداشت نیز اگر چه به عنوان معیاری برای عسل‌های وارداتی بکار می‌رود ولی نمی‌توان از تأثیر آن برای قیمت عسل طبیعی اکثر نقاط کشور عزیزمان چشم‌پوشی کرد.

همان‌طور که می‌دانید اکثر نقاط ایران دارای جاهای بکری از نظر پوشش گیاهی است و دامنه‌های قله سبلان نیز به دلیل شرایط آب و هوای پوشش گیاهی بی‌نظیری دارد و معمولاً زنبوردارها کندوهای خود را در ارتفاعات این قله نگه‌داری می‌کنند در نتیجه سختی بیشتری برای تولید عسل طبیعی متحمل می‌شوند همچنین چون گل و گیاهان این مناطق از هر گونه آلودگی به دور هستند پس عسل تولید شده هیچ گونه آلودگی و سمی ندارد به همین خاطر قیمت عسل‌های طبیعی چهل گیاه سبلان کمی گران‌تر است.

سایر پارامتر موثر بر قیمت عسل طبیعی چهل گیاه

مهم‌ترین عامل تعیین کننده قیمت عسل طبیعی چهل گیاه، میزان حجم خرید این محصول است برای مثال اشخاصی که خواستار خرید یک کیلو عسل طبیعی هستند مسلماً نسبتاً به اشخاصی که تقاضای خرید عمده عسل را دارند قیمت بیشتری باید پرداخت کنند. پارامتر دیگری که در قیمت عسل طبیعی چهل گیاه تأثیرگذار است خشک‌سالی است زیرا اگر یک سال جاری با خشک‌سالی همراه باشد، پیدا کردن پوشش گیاهی مناسب سخت خواهد شد و مقدار تولید عسل طبیعی نیز کاهش پیدا خواهد کرد بنابراین همین امر باعث می‌شود که قیمت عسل، افزایش یابد.

سوالات متداول

قیمت عسل چهل گیاه در فروشگاه خاصلند نسبت به سایر فروشندگان کمترین مقدار است.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

مطالب مرتبط

ارسال نظرات