قیمت عسل طبیعی با موم

خرید عسل با موم طبیعی در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • خرید عسل طبیعی با موم
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای استعلام قیمت عسل طبیعی با موم تماس بگیرید.

قیمت عسل با موم طبیعی

عسل طبیعی یک از با ارزش‌ترین مواد غذای طبیعی است که توسط زنبورها و بدون دخالت بشر تولید می‌شود. این محصول طبیعی به دلیل خواص درمانی بی‌شماری که دارد مورد استقبال بسیاری از افراد جامعه قرار گرفته است.

عسل‌های طبیعی به دو صورت بدون موم و موم دار عرضه می‌شود. در واقع عسل بدون موم بعد از طی فرآیند جداسازی موم از عسل موم دار به دست می‌آید. عسل با موم نیز به عسلی گفته می‌شود که در آن از موم طبیعی زنبورعسل وجود دارد. همان‌طور که می‌دانید موم موجود در این نوع عسل خاصیت درمانی و ارزش غذایی خوبی دارد به هم دلیل توصیه می‌شود از این محصول طبیعی مصرف کنید.

در استان اردبیل، قیمت عسل طبیعی با موم، بستگی زیادی به نوع عسل، کیفیت عسل، کیفیت موم و… دارد در حالت کلی قیمت عسل با موم حدوداً از 300 هزار تومان تا 600 هزار تومان برای هر یک کیلوگرم متغیر خواهد بود.

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

عوامل مؤثر بر قیمت عسل با موم

قیمت عسل طبیعی با موم، تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارد که هر کدام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به طور کلی فاکتورهای مثل نوع شهد عسل، منطقه برداشت و حتی موم موجود در عسل موم دار در قیمت‌گذاری آن تأثیر خواهد گذاشت.

1- تأثیر شهد بر قیمت عسل با موم

قیمت عسل طبیعی با موم به منبع شهد تولید شده برای موم عسل وابسته است؛ زیرا عسل‌های موم دار که از شهد گل‌های کم یاب و خاص تولید می‌شود تقریباً کم یاب هستند به همین خاطر تأثیر خوبی در افزایش قیمت عسل با موم دارند. به عنوان مثال عسل با موم سیاه دانه نسبت به عسل با موم چهل گیاه گران‌تر خواهد بود.

2- تأثیر منطقه تولید بر قیمت عسل با موم

منطقه برداشت عسل نیز یکی از فاکتورهای مؤثر بر قیمت عسل طبیعی با موم خواهد بود زیرا عسل‌های که در منطقه خاصی مثل کوهستان‌ها نگهداری می‌شوند از کیفیت خوبی برخوردار خواهند بود به همین دلیل کم گران‌تر از عسل‌های هستند که در مناطق دیگر تولید شده است.

3- تأثیر موم در قیمت عسل طبیعی

قیمت عسل طبیعی با موم، بر اساس مقدار حجم و کیفیت موم استفاده شده در تولید عسل توسط زنبورها متفاوت خواهد بود؛ زیرا موم عسل دارای ارزش دارویی و غذایی است به همین خاطر تأثیر زیادی در افزایش قیمت عسل با موم طبیعی خواهد داشت.

4- خرید عسل طبیعی با موم از فروشگاه خاصلند

برای خرید عسل طبیعی با موم می‌توانید با فروشگاه عسل خاصلند تماس گرفته و این محصول طبیعی را با کمترین قیمت سفارش دهید. هنگام خرید عسل طبیعی حتماً به کیفیت موم موجود در آن توجه داشته باشید و سعی کنید از فروشنده اطلاعات لازم و کافی درباره محصول دریافت کنید.

سوالات متداول

قیمت عسل درجه یک سبلان در فروشگاه خاصلند کاملا منصفانه است.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

بلاگ خاصلند

ارسال نظرات