قیمت عسل شیرین بیان

خرید عسل شیرین بیان در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • عسل با موم شیرین بیان
  • عسل شیرین بیان
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای استعلام قیمت عسل شیرین بیان تماس بگیرید.

معرفی عسل شیرین بیان

شیرین بیان در برخی از مناطق ایران به صورت خودرو رشد می‌کند. گیاه شیرین بیان در طب سنتی به عنوان یک گیاه دارویی شناخته شده است و عسل شیرین بیان از تغذیه این گیاه که خواص دارویی بسیاری دارد تولید می‌شود. این عسل بیشتر در مناطق سردسیر دامنه قله سبلان تهیه می‌شود.

با توجه به اینکه برای تولید چنین عسلی باید کندوهای زنبورعسل را در مناطق سردسیر مستقر کرد به همین دلیل شرایط سختی در پیش روی زنبورداران وجود خواهد داشت و عده زیادی از زنبورداران به دلیل شرایط سخت تولید این عسل علاقه زیادی برای برداشت آن ندارند به همین خاطر تولید مقدار محدودی از آن در سال امکان‌پذیر است.

جزئیات محصول

نام محصول عسل شیرین بیان
محصول منطقه اردبیل
منبع شهد گیاه شیرین بیان
کیفیت درجه یک
قیمت تماس بگیرید

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

فاکتورهای مؤثر بر قیمت عسل شیرین بیان

وقتی درباره فاکتورهای مؤثر بر قیمت‌گذاری عسل شیرین بیان بحث می‌شود این فکر در ذهن خطور می‌کند که قیمت و ارزش عسل‌های موجود در بازار می‌تواند متفاوت باشد و این ارزش گذاری بر حسب واحد پولی بر اساس فاکتورهای محاسبه می‌شود که دانستن آن‌ها لازم و ضروری است.

برای خرید عسل طبیعی شیرین بیان باید دقت و توجه کافی داشته باشید به دلیل اینکه این عسل در مناطق مختلف کشور تولید می‌شود قیمت آن نیز بر اساس مناطق مختلف نیز متغیر خواهد بود. در این مقاله سعی شده است فاکتورهای که بیشترین تأثیر را در قیمت‌گذاری عسل شیرین بیان دارند مورد بررسی قرار گیرند. این فاکتورها عبارتند از:

  • قیمت عسل مبتنی بر شهد
  • قیمت عسل شیرین بیان بر اساس کیفیت
  • قیمت بر اساس منطقه برداشت
  • قیمت بر اساس کیفیت بسته‌بندی

پیشنهاد می‌شود اگر شناخت کافی از عسل شیرین بیان و قیمت آن ندارید حتماً قبل از خرید با کارشناسان فروشگاه عسل خاصلند تماس گرفته و از آن‌ها درباره این محصول طبیعی مشورت و راهنمایی بگیرید.

1- قیمت عسل بر اساس شهد شیرین بیان

در ارزش گذاری عسل طبیعی، شهد گیاه مولد یکی از مهم‌ترین پارامترهای تأثیرگذار در قیمت آن خواهد بود شهد گیاه عامل اصلی دخیل در تولید عسل است زیرا اگر شهدی برای تغذیه زنبورهای عسل موجود نباشد نمی‌توانند این محصول طبیعی را به وجود بیاورند.

در حقیقت اگر شهد زیادی از یک گیاه در طبیعت موجود باشد پس عسل تولید شده از آن شهد نیز در بازار به صورت اشباع و زیاد وجود خواهد داشت به خاطر فروانی شهد مقدار عسل بیشتری تولید می‌شود به همین خاطر قیمت آن نیز کمتر خواهد بود اما در مورد عسل‌های تک گیاه مثل شیرین بیان به دلیل دسترسی به شهد کم این گیاه قیمت عسل آن نیز نسبت به سایر عسل‌ها بیشتر خواهد بود.

2- قیمت عسل شیرین بیان بر اساس کیفیت

اولین سؤالی که در ذهن خریداران و مشتریان عسل طبیعی به وجود می‌آید کیفیت عسل است زیرا قیمت را می‌توانند با روش‌های مثل چانه‌زنی و … به دلخواه خود برسانند ولی کیفیت چیزی نیست که بتوانند به راحتی به دست بیاورند.

پس باید بیش از قبل بتوانید تأثیر کیفیت بر قیمت عسل شیرین بیان را درک کرده باشید و بتوانید درک کنید که چرا هرچه کیفیت عسل بالا می‌رود ارزش ریالی آن نیز بیشتر می‌شود و هیچ‌وقت قیمت عسل‌های تقلبی بازار را با عسل طبیعی مقایسه نکنید که دچار اشتباه خواهید شد. لازم به یادآوری است که کیفیت عسل را با ساکروز آن می‌سنجد و هر چقدر ساکروز آن کمتر باشد نشان دهنده طبیعی بودن عسل است البته برای تعیین آن به آزمایشگاه تخصصی نیاز دارید.

3- قیمت عسل بر اساس منطقه برداشت

یکی دیگر از پارامترهای که در قیمت‌گذاری عسل شیرین بیان تأثیرگذار است منطقه جغرافیایی برداشت عسل است به عبارتی مکان یا موقعیت جغرافیایی که کندوهای زنبورعسل در آن قرار داده شده است.

خیلی از افرادی که از مناطق کوهستانی و سرسبز استان اردبیل دیدن کرده‌اند به خوبی می‌دانند این منطقه موقعیت و پوشش گیاهی خوبی برای برداشت عسل طبیعی دارد و همین پوشش گیاهی سبب می‌شود عسل‌های کاملاً ارگانیک و طبیعی برداشت شوند که نسبت به سایر عسل‌های موجود در کشور کمی گران‌تر خواهد بود. شما عزیزان می‌توانید برای خرید عسل سبلان با مناسب‌ترین قیمت از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

4- قیمت عسل بر اساس کیفیت بسته‌بندی

تأثیر غیرمستقیم کیفیت بسته‌بندی در قیمت محصولات از جمله عسل کاملاً مشهود است و عده‌ای از افراد دوست دارند محصولاتی خریداری کنند که کیفیت بسته‌بندی خوبی داشته باشد.

هزینه‌های بسته‌بندی شامل تهیه برچسب‌ها، ظروف و حمل‌ونقل است و نمی‌توان از آن گذر کرد ولی می‌توان برای کاهش هزینه مشتریان، هزینه چنین بخش‌های را به حداقل رسانید.

قیمت عسل شیرین بیان در فروشگاه خاصلند

فاکتورهای که در بحث قیمت‌گذاری عسل شیرین بیان طبیعی بحث شد منجر به نوسان دامنه قیمت محصولات مناطق مختلف می‌شود البته باید در نظر داشته باشید که قیمت نهایی نباید از مقدار مجاز بیشتر شود و اگر قیمت‌های غیر منطقی در فروشگاه‌ها دیدید به طبیعی بودن محصولات‌شان شک کنید.

فروشگاه عسل خاصلند با توجه به شرایط اقتصادی موجود سعی دارد محصولات کاملاً طبیعی و ارگانیک دامنه سبلان را با کمترین قیمت ممکن به دست مشتریان عزیز برساند. اگر تمایل به خرید عسل شیرین بیان سبلان به صورت عمده یا خرده دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید و این محصول طبیعی را درب منزل دریافت کنید.

سوالات متداول

قیمت عسل شیرین بیان در فروشگاه خاصلند نسبت به سایر فروشندگان کمترین مقدار است.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

بلاگ خاصلند

ارسال نظرات