قیمت عسل سیاه دانه طبیعی

خرید عسل سیاه دانه در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • عسل سیاه دانه
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای استعلام قیمت عسل سیاه دانه طبیعی تماس بگیرید.

معرفی عسل سیاه دانه

بررسی پارامترهای که در تعیین قیمت عسل سیاه دانه طبیعی مؤثر هستند هدف اصلی این مقاله است اما قبل از ورود به این موضوع ابتدا لازم است با عسل سیاه دانه آشنا شوید. عسل سیاه دانه سبلان در واقع حاصل تغذیه زنبورهای عسل از شهد گیاه سیاه دانه است این گیاه گل‌دار و زیبا از اردیبهشت ماه تا تیر ماه رشد می‌کند و در این ماه بیشترین عسل سیاه دانه از جعبه کندوها برداشت می‌شود.

عسل سیاه دانه طبیعی سبلان خواص دارویی و درمانی بسیار زیادی دارد که نباید از آن غافل شوید همچنین این عسل به عنوان مقوی‌ترین عسل‌های است که برای درمان بسیاری از بیماری‌ها به کار می‌رود. این معجون تولید شده از شهد گل‌های گیاه سیاه دانه می‌تواند برای سلامتی بدن بسیار مفید باشد. همچنین به منظور استفاده بهینه از عسل سیاه دانه می‌توانید آن را به سیاه دانه نیز ترکیب کنید و میل نمایید برای آشنایی بیشتر به مقاله «ترکیب سیاه دانه و عسل» مراجعه کنید.

جزئیات محصول

نام محصول عسل سیاه دانه
محصول منطقه اردبیل
منبع شهد گل گیاه سیاه دانه
کیفیت درجه یک
قیمت تماس بگیرید

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

قیمت‌گذاری عسل سیاه دانه طبیعی

نحوه قیمت‌گذاری عسل سیاه دانه برای زنبورداران استان اردبیل اهمیت زیادی دارد زیرا قیمت این محصول در میزان فروش آن تأثیر زیادی دارد. قیمت عسل طبیعی سیاه دانه یکی از مهم‌ترین عنصرهای است که در رفتار خرید مشتریان این حوزه اثرگذار است در واقع اگر قیمت مناسب باشد تحرک خریداران عسل نیز بیشتر خواهد شد در نتیجه زنبورداران یا فروشندگان عسل، سود بیشتری به دست می‌آورند.

پس با توجه به موضوعاتی که بحث شد قیمت‌گذاری عسل سیاه دانه از اهمیت بالایی برخوردار است پس باید همه عوامل تأثیرگذار به صورت دقیق بررسی شوند. با بررسی‌های که انجام شده است قیمت‌گذاری عسل طبیعی به عوامل مختلفی از قبیل شهد عسل، کیفیت، منطقه برداشت و کیفیت بسته‌بندی بستگی دارد؛ که در اینجا هر یک از این عوامل به طور جداگانه بررسی می‌شوند.

1- قیمت عسل طبیعی با شهد سیاه دانه

عسل طبیعی یکی از محصولات طبیعی است که زنبورهای عسل برای تولید آن از شهد گیاهان گل‌دار تغذیه می‌کند پس کیفیت شهد تأثیر بسزایی در کیفیت محصول نهایی خواهد داشت به همین دلیل هر چقدر شهد مورد تغذیه کلنی باارزش‌تر باشد قیمت عسل تولید شده نیز بالاتر خواهد بود. شهد سیاه دانه نیز یکی از با کمیاب‌ترین و ارزشمندترین شهدها برای زنبورها هستند به همین خاطر قیمت عسل با شهد سیاه دانه نسب به سایر محصولات کمی بیشتر است.

به طور مثال قیمت عسل سیاه دانه طبیعی اردبیل نسبت به عسل چهل گیاه بیشتر خواهد بود و دلیل آن فراوانی شهد چند گیاه در فصل بهار است که منجر به برداشت زیاد و راحت عسل چهل گیاه می‌شود.

2- تأثیر کیفیت بر قیمت عسل سیاه دانه

یکی دیگر از عواملی مهم که بیشترین تأثیر را در قیمت عسل سیاه دانه دارد کیفیت محصول است و در بازار هدف هر چقدر عسل از مرغوبیت و کیفیت خوبی برخوردار باشد به مراتب قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. برای اینکه بتوانید کیفیت عسل طبیعی را ارزیابی کنید باید ساکروز آن را بیابید که در آزمایشگاه مخصوص بررسی می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم برای خرید عسل سیاه دانه با بهترین کیفیت و کمترین قیمت با فروشگاه عسل خاصلند تماس بگیرید و این محصول بی‌نظیر را بدون نگرانی از بابت کیفیت سفارش دهید.

3- قیمت عسل سیاه دانه بر اساس منطقه برداشت

منطقه برداشت عسل سیاه دانه نیز تأثیر بسزایی در کیفیت و قیمت آن دارد البته این موضوع بیشتر برای عسل‌های وارداتی مطرح است ولی نمی‌توان از اهمیت آن برای برخی مناطق کشور نیز به راحتی گذر کرد. همان‌طور که می‌دانید اکثر نقاط کشور ایران دارای پوشش گیاهی متنوعی است به همین خاطر عسل‌های مختلفی در اکثر استان‌های ایران برداشت می‌شوند.

استان اردبیل نیز به دلیل وجود قله سبلان و پوشش گیاهی دامنه آن به عنوان قطب تولید عسل طبیعی شناخته می‌شود. عسل سیاه دانه که در استان اردبیل تولید می‌شود از هرگونه آلودگی شهری و سمی دور بوده و به عنوان یکی از بهترین عسل‌های تک گیاه اردبیل شناخته شده است.

4- تأثیر بسته‌بندی بر قیمت عسل سیاه دانه

هزینه بسته‌بندی یک از هزینه‌های جانبی تأثیر گذار در قیمت عسل سیاه دانه طبیعی بوده و نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد زیرا هر محصول برای اینکه به درستی به دست مشتریان برسد باید در ظرف مخصوص به خود بسته‌بندی شوند به همین خاطر به ناچار هزینه‌ای را برای فروشندگان عسل دربر دارند البته ناگفته نماند می‌توان با صرف هزینه کم برای بسته‌بندی، قیمت نهایی عسل طبیعی را برای مصرف‌کنندگان به حداقل رسانید.

قیمت عسل سیاه دانه در فروشگاه خاصلند

با توجه به مواردی که بررسی شده است می‌توان گفت که درست است پارامترهای مختلفی در قیمت عسل سیاه دانه طبیعی تأثیر دارد ولی فاکتور کیفیت مهم‌ترین آن‌ها است و بیشترین تأثیر را در قیمت‌گذاری آن خواهد داشت به همین خاطر توصیه می‌کنیم قبل از خرید حتماً به کیفیت عسل بیشترین توجه را داشته باشید.

برای خرید عسل سیاه دانه با بهترین قیمت و بیشترین کیفیت می‌توانید با فروشگاه عسل خاصلند تماس گرفته و این محصول طبیعی را سفارش دهید. کیفیت عسل تنها عاملی است که برای زنبورداران اردبیل اهمیت زیادی دارد به همین خاطر بدون نگرانی از کیفیت عسل‌های این فروشگاه می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

سوالات متداول

قیمت محصولات زنبورعسل در فروشگاه خاصلند کمترین مقدار ممکن است.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

مطالب مرتبط

ارسال نظرات