قیمت عسل بدون موم

خرید عسل بدون موم در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • خرید عسل بدون موم
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای استعلام قیمت عسل بدون موم تماس بگیرید.

عسل بدون موم

عسل با موم به عنوان یک مواد غذای مقوی در بین مردم ایران شناخته شده است. عسل بدون موم به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فرد و خواص دارویی آن مورد استفاده افراد جامعه قرار گرفته است. همان‌طور که می‌دانید عسل طبیعی که توسط زنبورها تولید می‌شوند همراه با موم هستند و عسل‌های بدون موم بعد از موم گیری طی فرایند خاص حاصل می‌شود.

شاید از خود بپرسید چرا موم را از عسل جدا می‌کنند حقیقت این است که اگر موم مورد استفاده در تولید عسل با موم طبیعی و ارگانیک باشد فواید زیادی برای بدن خواهد داشت پس چرا جداسازی موم انجام می‌شود؟ علت این امر آن است که برخی از افراد به دلیل حساسیت به موم یا طعم آن دوست ندارد موم عسل مصرف کنند به همین خاطر این فرآیند جداسازی انجام می‌شود.

قیمت عسل بدون موم

عسل طبیعی بدون موم یکی از پرمصرف‌ترین محصولات در بازار است و روزبه‌روز به طرفداران آن افزوده می‌شود. به همین دلیل شناخت عوامل دخیل در قیمت‌گذاری عسل بدون موم اهمیت فروانی پیدا کرده است.

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

عوامل مؤثر بر قیمت عسل بدون موم

بررسی عوامل مؤثر بر قیمت عسل بدون موم می‌تواند به ما در تصمیم‌گیری برای خرید یک محصول طبیعی کمک‌کننده باشد همچنین به درک درستی از روند تغییرات قیمت محصول در بازار دست خواهیم یافت. با توجه به اینکه عوامل زیادی در قیمت‌گذاری عسل‌های بدون موم اثرگذار است در اینجا مهم‌ترین آن‌ها بررسی خواهد شد.

1- تأثیر منبع شهد بر قیمت عسل بدون موم

با توجه به اینکه نوع عسل بر اساس منبع شهد شناسایی و نام‌گذاری می‌شوند و اگر شهد مورد تغذیه زنبورها یک شهد باکیفیت باشد عسلی مرغوب تولید می‌کند به همین خاطر بر قیمت عسل نیز تأثیر خوبی خواهد گذاشت. به عنوان مثال عسلی که از شهد گل‌های گیاه آویشن به دست آمده باشد به دلیل رایحه خوب آن قیمت بیشتری نسبت به عسل‌های دیگر دارد.

2- تأثیر وزن بر قیمت عسل بدون موم

منظور از وزن مقدار عسلی است که هنگام خرید عسل با موم اعلام می‌کنید معمولاً اگر مقداری وزنی که سفارش می‌دهید بیشتر از 20 کیلوگرم باشد به عنوان خرید عمده در نظر گرفته می‌شود و قیمت کمتری نسبت به وزن‌های پایین‌تر خواهد داشت. توصیه می‌کنیم برای خرید عسل با قیمت مناسب سفارش عمده را مد نظر قرار دهید.

3- تأثیر بازار بر قیمت عسل بدون موم

بازار هدف نیز یکی از عوامل مؤثر بر قیمت عسل بدون موم خواهد بود. اگر عرضه و تقاضا در حالت نرمال باشد با یک قیمت معقول و مناسبی روبه‌رو خواهیم بود ولی اگر عرضه کمتر و تقاضا بیشتر باشد قیمت این محصول طبیعی نیز روند صعودی خواهد داشت.

4- تأثیر شرایط محیطی بر قیمت عسل

شرایط آب‌وهوای نیز بر قیمت عسل طبیعی تأثیر بالقوه دارد مثل اگر دریک سال جاری بارندگی بیشتر باشد تولید عسل نیز بیشتر خواهد شد و قیمت آن یک روند کاهشی خواهد داشت ولی عواملی مثل خشک‌سالی باعث کاهش تولید عسل طبیعی شده و درنتیجه افزایش قیمت آن خواهد شد.

نکات ضروری قبل از خرید عسل بدون موم

در قسمت زیر چند نکته برای قبل و بعد از خرید عسل بدون موم، آورده شده است:

  1. عسل طبیعی را از فروشگاه‌های معتبر سفارش دهید.
  2. کیفیت و طعم عسل را بررسی کنید می‌توانید با تماس تلفنی با فروشنده از کیفیت آن مطلع شوید.
  3. سعی کنید عسل طبیعی را در مکانی مناسب و هوای خشک و خنک نگه‌داری کنید.

قیمت عسل بدون موم در اردبیل

قیمت عسل طبیعی اردبیل در فروشگاه‌های مختلف متفاوت است و شاید عده‌ای از دلالان این حوضه قیمت غیرمعقول برای شما اعلام کنند شما باید قبل از خرید از کیفیت و قیمت محصول اطلاعات دقیقی داشته باشید. در حالت کلی قیمت عسل طبیعی اردبیل بین 250 هزار تومان تا 650 هزار تومان متغیر است. با توجه به شرایط اقتصادی توصیه می‌کنیم با خرید عمده عسل اردبیل این محصول طبیعی را با قیمت کمتری تهیه کنید.

قیمت عسل بدون موم در فروشگاه خاصلند

در فروشگاه ما قیمت عسل بدون موم طبیعی با توجه به کیفیت و نوع عسل متفاوت است. عسل‌های که در این مجموعه عرضه می‌شوند از کیفیت بالایی برخوردار هستند با این حال قیمت خیلی مناسبی دارند. تمام محصولات فروشگاه عسل خاصلند دارای ضمانت کیفیت هستند شما عزیزان در هر نقطه از کشور که باشید می‌توانید این محصول طبیعی را با قیمت کاملاً مناسب به‌صورت تلفنی خریداری کنید.

سوالات متداول

قیمت عسل درجه یک سبلان در فروشگاه خاصلند کاملا منصفانه است.

عسل را با توجه به شهد عمده‌ای که زنبور برای تولید عسل از آن استفاده می کند نام گذاری می‌کنند.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

بلاگ خاصلند

ارسال نظرات