قیمت عسل با موم سبلان

خرید عسل با موم سبلان در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • خرید عسل طبیعی با موم
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای استعلام قیمت عسل با موم سبلان تماس بگیرید.

عسل طبیعی با موم سبلان

عسل طبیعی با موم سبلان به عنوان یکی از عسل‌های باکیفیت استان اردبیل در بازار عرضه می‌شود. مصرف عسل با موم سبلان از دوران باستان در بین مردم ایران وجود داشته است. عسل طبیعی با موم به دلیل جود موم سبلان از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و به دلیل وجود مواد معدنی و خاصیت آنتی‌اکسیدانی، مصرف آن توسط طب سنتی نیز توصیه می‌شود.

عسل طبیعی با موم سبلان در دامنه‌های کوه سبلان از شهد گل و گیاهان مختلفی مثل گون کوهی، پونه کوهی، آویشن کوهی، بابونه و غیره تولید می‌شود و به دلیل خواص بی‌نظیری که دارند برای سلامتی بدن مفید هستند و به عنوان یک منبع ارزشمند در طبیعت شناخته می‌شوند.

قیمت عسل طبیعی با موم سبلان

با توجه به اینکه عسل طبیعی با موم سبلان به عنوان یکی از ارزشمندترین محصولات طبیعی شناخته شده است. پس نیاز به یک قیمت‌گذاری درست و در خور این ماده به خوبی احساس می‌شود. قیمت این محصول می‌تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی تغییر کند به عنوان مثال کیفیت و مقدار تولید در سال جاری نقش مستقیمی در تغییرات قیمت خواهد داشت؛ بنابراین برای تعیین قیمت عسل طبیعی با موم سبلان لازم است کلیه عوامل اثرگذار شناسایی و بررسی شوند تا مشتریان بتوانند تصمیمم درستی در خرید این محصول طبیعی اتخاذ کنند.

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

فاکتورهای مؤثر بر قیمت عسل طبیعی با موم سبلان

فاکتورهای مختلفی در قیمت عسل طبیعی سبلان دخیل هستند که بعضی از آن‌ها تأثیر مستقیم دارند و برخی دیگر تأثیر غیرمستقیم که درک هر یک از آن‌ها به ما در خرید این محصول طبیعی با قیمت درست کمک خواهد کرد. در قسمت‌های زیر برخی از عواملی که بیشترین تأثیرات را در روند تغییرات قیمتی عسل طبیعی سبلان دارند آورده شده است

1-تأثیر کیفیت بر قیمت عسل با موم سبلان

کیفیت عسل طبیعی با موم سبلان یکی از ابتدایی‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت‌گذاری این محصول طبیعی است. کیفیت عسل به عوامل مختلفی بستگی دارد برای نمونه عسل‌های که از شهد گیاهان خوب برداشت می‌شوند کیفیت بالایی دارند یا عسل‌های که در فصول اولیه سال برداشت می‌شوند از کیفیت بیشتری برخوردار خواهند بود. شرایط نگهداری، روش برداشت و خیلی از چیزهای دیگر می‌تواند بر کیفیت عسل مؤثر باشند.

2- تأثیر موم بر قیمت عسل طبیعی سبلان

همان‌طور که می‌دانید موم به عنوان یکی از عناصر ارزشمند در کنار عسل با موم سبلان توسط زنبورهای عسل به وجود آمده است و هر اگر این موم طبیعی و اصل باشد بر قیمت محصول نهایی نیز افزوده خواهد شد. علت کاهش قیمت بعضی از محصولات غیرطبیعی نیز مصنوعی بودن موم استفاده شده در تولید عسل است.

3- تأثیر حجم خرید بر قیمت عسل طبیعی

حجم خرید نیز یکی از پارامترهای است که در قیمت عسل طبیعی با موم سبلان اثرگذار خواهد بود. در واقع هرچقدر حجم خرید شما بیشتر باشد تولیدکنندگان تخفیف خوبی برای شما در نظر خواهند گرفت. پس با خرید عسل از زنبورداران با مقدار وزنی بیشتر این محصول طبیعی را با قیمت کمتری تهیه خواهید کرد.

4- روند تغییرات قیمت عسل طبیعی با موم سبلان

همان‌طور که بحث شد عوامل متعددی بر قیمت عسل طبیعی با موم سبلان مؤثر است ولی روند تغییرات قیمتی در هر سال نسبت به سال‌های قبل متفاوت خواهد بود و علاوه بر شرایط گفته شده عوامل دیگری نیز در متغیر بودن قیمت‌ها دخیل خواهند بود. برای مثال ممکن است قیمت عسل طبیعی در بازار شهر یک نسبت به بازار شهر دو تغییراتی داشته باشد.

قیمت عسل با موم سبلان در فروشگاه خاصلند

فروشگاه عسل خاصلند یکی از مراکز فروش عسل طبیعی سبلان با قیمت کاملاً ارزان است این مجموعه تلاش می‌کند تا محصولی باکیفیت و اصیل برای شما عزیزان عرضه کند. توصیه می‌کنیم قبل از خرید عسل طبیعی با موم سبلان از فروشگاه ما قیمت‌های موجود در بازار را بررسی کنید زیرا با بررسی‌های ساده به تفاوت کیفیت و قیمت‌های این مجموعه با سایر فروشگاه‌ها پی خواهید برد. برای خرید عسل سبلان از استان اردبیل می‌توانید با فروشگاه ما تماس گرفته و این محصول طبیعی را در سریع‌ترین زمان ممکن تهیه کنید.

سوالات متداول

شما می‌توانید در حین تماس تلفنی نحوه ارسال سفارش خود را تعیین کنید.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

مطالب مرتبط

ارسال نظرات