قیمت عسل با موم اردبیل

خرید عسل با موم اردبیل در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • خرید عسل طبیعی با موم
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای استعلام قیمت عسل با موم اردبیل تماس بگیرید.

عسل با موم اردبیل ـ سبلان

عسل با موم اردبیل یا عسل با موم سبلان یکی از محصولات طبیعی است که توسط زنبورعسل‌های این منطقه تولید می‌شود. با توجه به منحصربه‌فردی بودن پوشش گیاهی مناطق مختلف استان اردبیل، عسل‌های تولید شده طعم و خواص درمانی کم‌نظیری دارند. زنبورهای عسل برای تولید عسل با موم اردبیل از شهد گل و گیاهان مختلفی مانند سنبله ارسباران، پونه، یونجه، شیرین‌بیان، آویشن، بابونه و… تغذیه می‌کنند. عسل با موم طبیعی به مراتب کیفیت بالاتری دارد و به عنوان یکی از طبیعی‌ترین عسل‌ها در بازار جهانی شناخته شده است.

عسل طبیعی با موم سبلان به دلیل حضور موم خاصیت بی‌نظیری دارد زیرا موم طبیعی از خواص ضدعفونی برخوردار است و مصرف عسل همراه با موم منجر به پاک‌سازی عفونت‌های دستگاه گوارشی خواهد شد. همچنین عسل با موم سبلان به دلیل وجود مواد معدنی مثل آهن و پتاسیم دارای ارزش غذایی نیز هست و می‌توانید برای سلامتی خود از این نوع عسل مصرف کنید.

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

قیمت عسل طبیعی با موم اردبیل ـ سبلان

قیمت عسل با موم اردبیل به متأثر از عوامل متعددی خواهد بود که ضروری است مواردی که تأثیر بیشتری دارند بررسی شوند. همان‌طور که قبلاً بحث شده است عسل با موم سبلان استان اردبیل خصوصیات ویژه و منحصربه‌فرد دارد و قیمت آن نیز با توجه به این خصوصیات تعیین می‌شود. در حالت کلی برای قیمت‌گذاری عسل با موم اردبیل سه پارامتر زیر در نظر گرفته می‌شود.

  1. میزان تولید عسل در منطقه
  2. طبیعی بودن موم موجود در عسل
  3. سیاست بازار، تقاضا و عرضه

این سه مواردی که بیان شده است مواردی هستند که بیشترین تأثیر را بر قیمت عسل طبیعی با موم سبلان دارند.

1- قیمت عسل اردبیل بر اساس میزان تولید

میزان تولید و فراوانی در سال تأثیر مهمی بر قیمت عسل با موم اردبیل دارد. همان‌طور که می‌دانید زنبورعسل برای تولید عسل طبیعی نیازمند تغذیه از شهد گل و گیاهان متعددی است و اگر در یک سال جاری دستیابی به این شهدها کم شود تولید عسل نیز کم‌تر خواهد بود و به تبع قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. کم بودن شهد می‌تواند ناشی از خشک‌سالی باشد.

2- قیمت عسل اردبیل با موم طبیعی

همان‌طور که می‌دانید موم به عنوان یک ماده افزودنی در عسل خاصیت درمانی زیادی دارد پس کیفیت موم در تولید عسل با موم اردبیل اهمیت زیادی دارد به همین دلیل طبیعی بودن موم موجود در اثر در قیمت‌گذاری این محصول طبیعی اثرگذار خواهد بود.

3- تأثیر تقاضا بر قیمت عسل با موم اردبیل

سیاست بازار در قیمت‌گذاری هر محصولی نقش مهم و اساسی دارد و عسل طبیعی نیز از این قاعده مستثنی نیست به عنوان مثال اگر در یک سال جاری تقاضا برای خرید عسل افزایش یابد قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد و یا برعکس. پس عرضه و تقاضا در بازار نیز یکی از فاکتورهای است که در قیمت عسل با موم اردبیل تأثیر خواهد گذاشت.

خرید عسل طبیعی با موم اردبیل ـ سبلان

خرید عسل با موم اردبیل یا سبلان با قیمت مناسب یکی از درخواست‌های مصرف‌کنندگان این محصول طبیعی است زیرا با روی کار آمدن دلال‌ها قیمت خرید این محصول طبیعی نیز افزایش چشم‌گیری کرده است. برای اینکه مصرف‌کنندگان بتوانند به این محصول طبیعی دسترسی داشته باشند باید سیاست قیمت‌گذاری درست باشد و نباید قیمت‌های نجومی برای این محصول طبیعی در نظر گرفته شود با خرید عسل از زنبوردان می‌توان نقش دلال‌ها را کم رنگ کرده و این محصول را با قیمت کمتری تهیه کرد.

فروشگاه عسل خاصلند با افتخار عسل با موم اردبیل را با کمترین قیمت بازار برای مشتریان خود عرضه می‌کند. شما عزیزان می‌توانید برای خرید عمده عسل اردبیل یا عسل با موم اردبیل با کمترین قیمت با ما تماس گرفته و سفارش خود را اعلام کنید.

سوالات متداول

قیمت عسل درجه یک سبلان در فروشگاه خاصلند کاملا منصفانه است.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

بلاگ خاصلند

ارسال نظرات