عسل برای لاغری و کاهش وزن

عسل و کاهش وزن

وقتی در مورد لاغری و کاهش وزن صحبت می‌شود ممکن است برخی سؤالات از قبیل اینکه آیا عسل می‌تواند منجر به کاهش وزن و لاغری شود با به عنوان یک ماده چاق کننده است؟ در ذهن مخاطبان ایجاد می‌شود. مصرف عسل طبیعی و ترکیبات آن با سایر مواد غذایی، در کاهش وزن و چاقی تأثیر مؤثری دارد. همان طور که می‌دانید عسل نیز نوعی قند است ولی جزء قندهای طبیعی محسوب می‌شود که اگر جایگزین شکر یا قند مصنوعی شود و همراه یک سری ترکیبات در ساعات مشخصی استفاده گردد باعث کاهش وزن و لاغری خواهد شد.

با توجه به اینکه عسل و خواص آن برای لاغری و کاهش وزن موضوعی با اهمیت است و به عنوان یک روش سریع و آسان برای کاهش وزن محسوب می‌شود به همین خاطر مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. با توجه به مطالعات انجام شده شما عزیزان برای تناسب اندام می‌توانید از ترکیبات عسل با آب گرم، عسل با چای سبز، عسل با آب‌لیمو، عسل با قهوه و یا عسل با شیر استفاده کنید.

روش‌های استفاده از عسل برای لاغری و کاهش وزن

همان گونه که اشاره شده برای اینکه بتوانیم از خواص عسل برای لاغری و کاهش وزن بهره‌مند شویم باید از ترکیب عسل با سایر مواد استفاده کنیم روش‌های مختلفی وجود دارند که هر فردی با توجه به سلیقه خود می‌تواند از این روش‌ها استفاده کند. روش‌های معمول و طرز تهیه عسل و ترکیبات آن در قسمت‌های زیر توضیح داده می‌شود. باید در نظر داشته باشید که تمام قند و شکری که در طول روز مصرف می‌کردید را با عسل طبیعی جایگزین کنید و قند مورد نیاز بدن را از عسل تأمین کنید.

  • عسل و آب گرم برای لاغری و کاهش وزن

مصرف ترکیب آب و عسل می‌تواند در حین فعالیت روزانه چربی سوزی بدن را بالا ببرد و به کاهش وزن کمک کند. مصرف منظم معجون عسل و آب گرم در صبح و به صورت ناشتا باعث بالا رفتن سطح چربی سوزی بدن شما می‌شود همچنین مصرف این معجون لذیذ باعث می‌شود میزان قند مورد نیاز بدن در سطح خوبی باشد.

طرز تهیه و مصرف:

1- یک لیوان آب ولرم

2- 2 الی 3 قاشق چای خوری عسل طبیعی

عسل را با آب ولرم (ابتدا آب را بجوشانید سپس به آن فرصت دهید خنک شود) مخلوط کرده و این ترکیب را کاملاً هم بزنید تا یکنواخت شود و در هنگام صبح به صورت ناشتا میل کنید تا از خواص بی‌نظیر آن برای لاغری و کاهش وزن بهره‌مند شوید.

عسل برای لاغری و کاهش وزن

  • عسل و چای سبز برای لاغری و کاهش وزن

همان‌طور که می‌دانید چای سبز برای لاغری بسیار مفید است مصرف چای سبز و عسل برای لاغری و کاهش وزن واقعاً معجزه خواهد کرد از آنجا که چای سبز به عنوان یک عنصر چربی سوز است افزودن عسل به آن نیز منجر به افزایش سرعت این متابولیسم شده و به روند کاهش وزن سرعت بیشتری می‌دهد.

طرز تهیه و مصرف:

1- یک قاشق چای خوری چای سبز

2- یک قاشق چای خوری عسل طبیعی

3- یک لیوان آب داغ

برای تهیه این ترکیب ابتدا آب را جوشانده و در یک لیوان بریزید سپس چای سبز را به آن اضافه کنید بعد از خنک شدن عسل را نیز به آن اضافه کرده و نوش جان کنید.

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای خرید عسل طبیعی تماس بگیرید.

  • عسل و آب‌لیمو برای لاغری و کاهش وزن

عسل و آب‌لیمو؛ یک روش دیگر برای کاهش وزن استفاده از معجون عسل و آب‌لیمو است. برای این کار در یک لیوان آب ولرم میزان یک قاشق غذاخوری عسل را با یک قاشق مرباخوری آب‌لیمو مخلوط کرده و صبح‌ها به صورت ناشتا میل کنید.

معجون عسل و آب‌لیمو یکی دیگر از روش‌های برای کاهاش وزن و لاغری با ترکیبات عسل است در این ترکیب لیمو و عسل باعث آب‌رسانی به بدن می‌شود با آب‌رسانی بدن، دیگر دچار افزایش وزن نمی‌شوید همچنین آب‌لیمو باعث چربی سوزی بدن نیز خواهد شد.

طرز تهیه و مصرف:

1- یک لیوان آب ولرم

2-یک قاشق چای خوری عسل طبیعی

3- یک قاشق چای خوری آب‌لیمو

برای درست کردن این معجون عسل را در آب ولرم مخلوط کرده سپس آب‌لیمو را به آن اضافه کنید و در صبح به صورت ناشتا میل کنید تا از خواص ترکیب لیمو و عسل برای تناسب اندام زیبا بهره‌مند شوید.

عسل برای لاغری و کاهش وزن

  • عسل و قهوه برای لاغری و کاهش وزن

همان‌طور که اطلاع دارید قهوه به عنوان یک نوشیدنی چربی سوز استفاده می‌شود ترکیب عسل و کافئین قوه به روند متابولیسم بدن کمک می‌کند و با بالا بردن سوخت و ساز بدن منجر به از بین رفتن سریع چربی‌ها در بدن می‌شود و همچنین عسل موجود در این معجون احساس سیری را در بدن افزایش می‌دهد و درنتیجه میل به مصرف قند در بدن کم شده و در نتیجه باعث لاغری و کاهش وزن می‌شود.

طرز تهیه و مصرف:

1-یک فنجان قهوه

2- یک قاشق چای خوری عسل طبیعی

بعد از اینکه قهوه خنک شد یک قاشق چای خوری عسل طبیعی را به آن اضافه کنید و هم بزنید تا شیرین شود این نوشیدنی شیرین را در وعده صبحانه میل کنید تا از معجون قهوه و عسل برای تناسب اندام  خود به درستی استفاده کرده باشید.

  • عسل و شیر برای لاغری و کاهش وزن

توصیه می‌شود حداقل روزانه یک لیوان شیر مصرف کنید افرادی که شیر مصرف می‌کنند ویتامین D بدن آنها افزایش پیدا می‌کند همچنین شیرین خاصیت چربی سوزی دارد و افزودن عسل به شیر متابولیسم بدن را افزایش داده و روند چربی سوزی را سریع‌تر می‌کند.

طرز تهیه و مصرف:

1-یک لیوان شیر

2- یک قاشق چای خوری عسل طبیعی

برای تهیه این معجون ابتدا شیر را بجوشانید سپس در یک لیوان بریزید تا سرد شود و عسل را به آن اضافه کنید و هم بزنید تا از خواص بی‌نظیر عسل برای تناسب اندام بهره‌مند شوید حتماً این نوشیدنی را در اوایل صبح یا اواخر شب مصرف کنید.

ترکیبات بی‌نظیر دیگری نیز و جود دارد که شما عزیزان می‌توانید برای تناسب اندام و لاغری از آن‌ها استفاده کنید این ترکیب در زیر عنوان شده است. توصیه ما این است که از عسل طبیعی پونه برای درست کردن چنین ترکیباتی استفاده کنید.

  • ترکیب عسل و دارچین
  • ترکیب عسل و سایه دانه
  • ترکیب عسل و سیب
  • ترکیب عسل و گردو
  • ترکیب عسل و دارچین …

کلام پایانی:

افرادی وجود دارند توصیه می‌کنند برای لاغر شدن فقط کافی است چیزی مصرف نکنید و کاملاً گرسنگی بکشید تا لاغر شوید اما این روش پایه و اساس علمی ندارد برای اینکه بتوانید به تناسب اندام دلخواه خود دست یابید فقط کافی است از عسل برای لاغری و کاهش وزن کمک بگیرید همان‌طور که در این مطالعه به دست آمده است مصرف عسل با ترکیبات مختلف و در زمان‌های مناسب می‌تواند برای کاهش وزن، لاغری و تناسب اندام کاملاً مفید واقع شود. توصیه می‌شود از این معجون‌های درست شده با عسل طبیعی مصرف کنید تا تناسب اندام بهتری داشته باشید.

ارسال نظرات