درباره خاص لند

اول از خودم کمی بگم:

من ندا خالقی هستم بنیان‌گذار سایت خاص لند البته که من یه سایت شخصی هم دارم که اگه تو گوگل اسمم رو سرچ کنید حتما پیداش میکنید.

من کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار خوندم و البته تخصصم دیجیتال مارکتینگ و ساخت و رشد کسب‌وکارهای آنلاین هستش و به رشد کسب و کارهای زیادی توی فضای آنلاین مخصوصا سرچ گوگل کمک کردم، پس اگه شما از سرچ گوگل ما رو پیدا کردید شاید خیلی چیز عجیبی نباشه.

ایده سایت خاص لند از اون جایی شروع شد که فکر می‌کردم بعد از این‌همه کاری که برای کسب و کارهای آنلاین کردم و کمکی که به رشد و توسعه‌شون داشتم الان دیگه وقتشه این کار رو برای کسب و کار خودم انجام بدم و تو این فکرها بودم که ایده اولیه خاص لند مطرح شد و دیدم سایتی وجود نداره که وقتی دنبال یه خرید خاص هستیم بدون دغدغه اولین سایتی که بهش سر میزنیم اونجا باشه، و کلا به نظر من خاص بودن لزوما به معنی گرون بودن نیست و در نهایت خاص لند با هدف فروش کالای خاص در تمامی زمینه‌ها متولد شد.

شاید شما هم بارها توی گوگل یا شبکه های مجازی برای خرید هدایای خاص در مناسبت های مختلف جستجو کردید و هربار بیشتر از قبل نا امید شدید و در نهایت به دوستان خودتون برای گرفتن ایده مراجعه کردید، اما خاص لند برای برطرف کردن این دغدغه ایجاد شده تا خاص پسندان راحت تر انتخاب کنند و خریدهای سریع تری داشته باشند.

وبسایت خاص لند متشکل از یه تیم حرفه ای و دلسوزه که شما رو برای خرید بهتر و خاص‌تر همراهی میکنه و اینکه کمکتون می‌کنن هر چی که دوست دارین رو سریع و بدون دردسر بتونید تهیه کنید.