خرید و قیمت عسل چهل گیاه ممتاز

خرید عسل چهل گیاه در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • عسل چهل گیاه
  • عسل چهل گیاه
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای خرید و قیمت عسل چهل گیاه ممتاز تماس بگیرید.

معرفی عسل چهل گیاه

قبل از بحث در مورد خرید و قیمت عسل چهل گیاه ممتاز بحث کنیم به بررسی و معرفی عسل چهل گیاه طبیعی خواهیم پرداخت. عسل چهل گیاه عسلی است که از شهد چندین گیاه مختلف که در فصول فروردین، اردیبهشت و خرداد رشد می‌کنند تولید می‌شود. یکی از بزرگ‌ترین الطاف خداوند به مناطق دامنه کوه سبلان، رشد گیاهان مختلف در این مناطق است. در این پوشش گیاهی، گونه زیادی از گل و گیاهان خواص دارویی بی‌نظیری دارند و با تغذیه زنبورعسل از این گونه گیاهان، عسل چهل گیاه ممتاز و باکیفیت تولید می‌شود که خاصیت بی‌شماری برای سیستم ایمنی بدن انسان دارند.

عسل چهل گیاه یکی از معروف‌ترین و ممتازترین عسل‌های موجود در بازار فروش عسل است. مواد مغذی فراوانی در این عسل طبیعی وجود دارد که با مصرف منظم و به موقع می‌توانید از این خواص بهره‌مند شوید. قیمت خرید عسل چهل گیاه ارگانیک و طبیعی در مقایسه با سایر محصولات زنبورعسل بسیار مناسب است. اگر شما به دنبال خرید عسل چهل گیاه طبیعی هستید ابتدا پوشش گیاهی منطقه تولید عسل چند گیاه را در نظر بگیرید سپس برای خرید اقدام کنید زیرا خاصیت عسل تولید شده به شهد گل و گیاهان ناحیه‌ای که کندوها در آن نگه داری می‌شوند مرتبط است واضح است که با توجه به گل و گیاه موجود در دامنه کوه سبلان شما عزیزان می‌توانید بدون دغدغه‌ عسل چهل گیاه ممتاز را از فروشگاه عسل خاصلند با مناسب‌ترین قیمت خرید کنید.

جزئیات محصول

نام محصول عسل چهل گیاه
محصول منطقه اردبیل
منبع شهد گیاهان مختلف
کیفیت درجه یک
قیمت تماس بگیرید

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

خرید و قیمت عسل چهل گیاه ممتاز

در خرید عسل چهل گیاه و قیمت عسل چهل گیاه ممتاز فاکتورهای مختلفی تأثیر گذار است برای همین مشتریان علاقمند به این محصولات همیشه سعی می‌کنند ممتازترین عسل را با قیمت مناسب خریداری کنند. پس درک منطقی از فاکتورهای که در هنگام خرید عسل ارگانیک و ممتاز برای قیمت عسل باید در نظر گرفت لازم و ضروری است. ابتدا لازم است گفته شود که عسل‌های طبیعی انواع مختلفی دارند که اشخاص با توجه به سلایق خود هر یک از این عسل‌ها را خرید می‌کنند و مسلماً قیمت‌ آن ها نیز با هم متفاوت خواهد بود.

برای مثال قیمت عسل طبیعی چهل گیاه ممتاز نسبت به عسل گون، عسل یونجه، عسل سیاه‌دانه ارزان‌تر است زیرا فراوانی عسل چند گیاه نسبت به عسل‌های تک گل زیاد است در این بین نیز افردای وجود دارند که به قیمت عسل توجه نمی‌کنند و دوست دارند عسل‌های تک گل استفاده کنند. متأسفانه عده‌ای از اشخاص در مورد عسل‌های ارگانیک و ممتاز چیز زیادی نمی‌دانند و معتقدند هر چقدر پول بیشتری پرداخت کنند احتمال اینکه عسل درجه یک و اصل خرید کنند بیشتر است و یا برعکس، عسل‌های ارزان قطعاً تقلبی هستند این طرز تفکر کاملاً اشتباه است در واقع قیمت عسل طبیعی و ممتاز به عوامل‌های مختلفی از جمله نوع شهد عسل، نحوه بسته‌بندی، قیمت‌گذاری بر اساس کیفیت، منطقه برداشت عسل و … بستگی دارد که هر کدام جداگانه باید بررسی شوند.

خرید عسل چهل گیاه ممتاز با قیمت مناسب

یکی از عوامل مهمی که در هنگام خرید عسل چهل گیاه ارگانیک باید به آن توجه کنید کیفیت آن است. افراد زیادی فکر می‌کنند هرچقد مبلغ بیشتری برای خرید عسل پرداخت کنند می‌توانند عسل طبیعی و ارگانیک تهیه کنند یا برعکس هر چقدر پول کمتری هزینه کنند عسل بی‌کیفیتی تحویل می‌گیرند این طرز فکر اشتباه است برای خرید عسل باید بر کیفیت عسل تمرکز کنید و قیمت را ملاک قرار ندهید.

درست است قیمت خرید عسل ارگانیک و ممتاز نسبت به عسل‌های تغذیه‌ای و بی‌کیفیت بیشتر است ولی شما باید در هنگام خرید عسل طبیعی به کیفیت آن توجه کنید تا عسل بی‌کیفیت و تغذیه‌ای را به عنوان عسل طبیعی با قیمت بالا برای شما نفروشند.

عسل چهل گیاه دامنه کوه سبلان یکی از بهترین عسل طبیعی در ایران زمین است. افراد زیادی علاقمند به خرید عسل چهل گیاه ممتاز با کمترین قیمت ممکن هستند زیرا خواص بی‌نظیری برای بدن انسان دارد.

قیمت خرید عسل چهل گیاه ممتاز با بسته‌بندی خوب

یکی از عواملی که در قیمت خرید عسل چهل گیاه مطرح است هزینه کیفیت بسته‌بندی محصولات است. قیمت بسته‌بندی عسل یکی از کم اهمیت‌ترین فاکتورها در بحث خرید عسل ممتاز است و ربطی به کیفیت عسل ندارد و به ناگزیر هم مشتری و هم خریدار را درگیر هزینه جانبی می‌کند هر چقدر کیفیت بسته‌بندی بالا باشد هزینه‌ای که صرف آن می‌شود بیشتر خواهد بود و به تبع در قیمت خرید عسل نیز تأثیر خواهد گذاشت.

به طور مثال، عسلی که در یک ظرف گران قیمت بسته‌بندی شده قطعاً در مقایسه با یک ارزان قیمت، قیمت بالاتری دارد حتی یک بسته‌بندی ساده تقریباً 15 هزار تومان روی قیمت هر یک کیلوگرم عسل تأثیر دارد.

جدا از بحث هزینه بسته‌بندی کیفیت عسل نیز در قیمت خرید آن تاثیر گذار است و هرچقدر کیفیت عسل بیشتر باشد قیمت بالاتری نیز خواهد داشت برای خرید عسل چهل گیاه ممتاز توصیه می کنیم به فروشگاه خاصلند مراجعه کنید.

سایر پارامتر موثر بر قیمت خرید عسل چهل گیاه ممتاز

منطقه برداشت و حجم خرید مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت خرید عسل چهل گیاه ارگانیک هستند اکثر افرادی که با مناطق ایران آشنا هستند می‌دانند ایران دارای جاهای بکری از نظر پوشش گیاهی است و دامنه قله سبلان مشگین شهر از این قاعده مستثنا نیست به همین خاطر عسل تولید شده در این مناطق از کیفیت بالایی برخوردارند پس قیمت بیشتری نیز خواهند داشت.

خرید عمده عسل چهل گیاه نیز در قیمت آن تأثیرگذار است برای مثال اشخاصی که خواستار خرید یک کیلو عسل طبیعی هستند مسلماً نسبتاً به اشخاصی که تقاضای خرید عمده عسل را دارند قیمت بیشتری باید پرداخت کنند.

سوالات متداول

قیمت عسل چهل گیاه در فروشگاه خاصلند نسبت به سایر فروشندگان کمترین مقدار است.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

مطالب مرتبط

ارسال نظرات