خرید عمده عسل اردبیل

خرید عمده عسل اردبیل در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • خرید عسل درجه یک سبلان
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای خرید عمده عسل اردبیل تماس بگیرید.

معرفی عسل اردبیل

یکی از الطاف الهی به استان اردبیل و شهرهای اطراف آن از جمله مشگین شهر وجود قله سبلان است که دارای دامنه‌های سرسبز و پر از گل‌ و گیاهان بی‌نظیر و حیات بخش است. استان اردبیل با دارا بودن بیشترین پوشش گیاهی دارویی به عنوان یکی از بهترین نقاط کشور عزیزمان برای تولید عسل طبیعی سبلان شناخته شده است. عسل اردبیل یا عسل سبلان به عسلی گفته می‌شود که زنبورهای عسل از تغذیه شهد گل درختان، بوته‌ها و گیاهان دامنه کوه سبلان آن را تولید می‌کنند. مهم‌ترین خاصیت عسل اردبیل کیفیت بالای آن است این عسل به دلیل رشد انواع و اقسام گل و گیاهان دارویی در مناطق استان اردبیل از ویژگی‌های منحصر به فرد و کیفیت بالایی برخوردار است.

نکته: همان‌طور که می‌دانید استان اردبیل به عنوان مهد عسل ایران در دنیا شناخته شده و این محصول طبیعی در سراسر دنیا مصرف می‌شود عسل اردبیل خواص بی‌نظیر خود را از گل و گیاهان دامنه سر سبز کوه سبلان به ارث می‌برد به همین دلیل به عسل سبلان نیز معروف است پس وقتی واژه عسل سبلان را استفاده می‌کنیم منظورمان همان عسل اردبیل است که با برند عسل سبلان شهرت جهانی دارد.

استان اردبیل به دلیل داشتن شرایط اقلیمی مناسب برای کندوهای زنبورعسل، زمینه پرورش زنبورعسل را برای ساکنین این استان فراهم کرده است با توجه به اینکه منطقه‌های بکر و خوش آب و هوای استان و داشتن گیاهان متنوع منجر به تولید ناب‌ترین شهد و شیرین‌ترین ماده غذایی کامل یعنی عسل سبلان (عسل اردبیل) می‌شود که در تمامی نقاط کشور طرفدار زیادی دارد و این طرفداری باعث شده جوانان این منطقه علاقه زیادی به تولید عسل طبیعی و شغل زنبورداری از خود نشان می‌دهند. اگر شما عزیزان نیز به اردبیل سفر کردید حتماً از این سوغات شیرین و بی‌نظیر استفاده کنید. شما عزیزان می‌توانید بدون دغدغه‌ عسل سبلان را از فروشگاه عسل خاصلند با مناسب‌ترین قیمت خرید کنید.

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

راهنمای خرید عمده عسل اردبیل

آیا برای اکثر شما عزیزان این سؤال پیش آمده است که عمده فروشی عسل اردبیل به چه صورت است و یا خرید عمده عسل سبلان چه سودی برای خریدار دارد. در ادامه تعریف اولیه خرید عمده بیان خواهد شود سپس دلیل علاقه زنبورداران به فروش عمده بیان می‌شود و در نهایت با نحوه خرید عمده از فروشگاه خاصلند آشنا می‌شوید.

  • خرید عمده عسل به چه معناست

خرید عمده عسل اردبیل فرآیندی است که خرده فروشان برای سود کلان از این چنین فرآیندی استفاده می‌کنند. افراد مغازه‌دار که فروشنده عسل سبلان هستند با خرید این محصول به صورت عمده از زنبورداران و فروش مجدد این محصول به صورت خرده به مصرف‌کنندگان سود می‌کنند.

نکته: البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که فقط از بعد مالی به این قضیه نگاه نکنید چون این افراد با خرید عمده و گذاشتن آن در مغازه‌هایشان دسترسی مردم عزیز به این نعمت الهی را راحت‌تر می‌کنند.

  • علت علاقه زنبورداران به فروش عمده عسل اردبیل

گفتیم که زنبورداران میل زیادی به فروش عمده عسل خود دارند چنین علاقه‌ای به این دلیل رخ می‌دهد که فروش خرده پروسه‌ای زمان‌بر است و دست‌یابی به منابع مالی یکپارچه در فروش عمده عسل برای این اشخاص میسر نمی‌شود به همین دلیل تولیدکنندگان عسل سبلان اردبیل علاقه زیادی به فروش عمده عسل خود دارند تا با فروش یکجای عسل خود به منابع مالی یکپارچه دست یابند. برای خرید عمده عسل سبلان با فروشگاه عسل خاصلند تماس بگیرید.

  • نحوه خرید عمده عسل اردبیل

روش‌های مختلفی برای خرید عمده عسل سبلان وجود دارد؛ که به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت ابتدا شما اول باید به این سؤال پاسخ دهید که آیا قیمت برای شما مهم است یا کیفیت؟ بعد از یافتن پاسخ این سؤال باید طبق چیزی که مد نظرتان است نسبت به آن فروشندگان مختلف را آنالیز کنید. مسلماً همه افراد به دنبال عسل طبیعی و باکیفیت هستند بنابراین سعی کنید از شخصی خرید کنید که عسلی باکیفیت و تضمین‌شده به شما ارائه می‌دهد. شما برای خرید عمده عسل اردبیل از این اشخاص دو راه دارید:

  1. خرید عمده عسل اردبیل از واسطه‌ها
  2. خرید عمده عسل سبلان از زنبورداران

برای خرید عسل سبلان شما عزیزان می‌توانید به بازار فروش عسل در اردبیل سر بزنید و با هر شخصی که فکر می‌کنید عسل باکیفیت ارائه می‌دهد معامله کنید ولی این کار توصیه نمی‌شود بهترین کار خریده عمده عسل اردبیل از زنبورداران متعهد است شما باید عسل دلخواه خود را بدون واسطه از زنبورداران، با ارزان‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت، خریداری کنید.

خرید عمده عسل اردبیل از فروشگاه خاصلند

همان‌طور که می‌دانید یکی از پارامتر تأثیرگذار در قیمت عسل اردبیل حجم خرید این محصول است. اگر شما حجم عسلی که می‌خواهید خریداری کنید از یک حدی بیشتر شود قیمت محصول نسبت به حالت خرید خرده ارزان‌تر خواهد بود ولی با وجود مجموعه خاصلند دیگران نگران کیفیت و قیمت نباشید چه خرید عمده عسل و چه خرده با وجود فروشگاه خاصلند ارزان‌تر می‌شود.

مجموعه تیم فروشگاه خاصلند در پخش عمده و خرده عسل سبلان فعال است و چون این تیم متشکل از تولیدکنندگان و زنبوردار اردبیل است پس عسل طبیعی سبلان اردبیل را با ارزان‌ترین قیمت بازار و با بهترین کیفیت برای شما عزیزان تأمین می‌کنند. با وجود مجموعه زنبورداران فروشگاه خاصلند اصلاً نیازی به مراجعه حضوری برای خرید عسل سبلان نیست و می‌توانید به‌صورت تلفنی محصول را با کمترین قیمت ممکن سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

سوالات متداول

قیمت عسل درجه یک سبلان در فروشگاه خاصلند کاملاً منصفانه است.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

مطالب مرتبط

ارسال نظرات