خرید عسل چهل گیاه طبیعی

خرید عسل چهل گیاه طبیعی در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • عسل چهل گیاه
  • عسل چهل گیاه
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای خرید عسل چهل گیاه طبیعی تماس بگیرید.

معرفی عسل چهل گیاه طبیعی

قبل از اینکه در مورد نحوه خرید عسل چهل گیاه طبیعی بحث کنیم به معرفی جامع عسل طبیعی چهل گیاه می‌پردازیم. عسل چهل گیاه به عسلی گفته می‌شود که از شهد چندین گیاه مختلف که در فصل بهار رشد می‌کنند به دست آمده است. یکی از بزرگ‌ترین الطاف خداوند به مناطق دامنه کوه سبلان، رشد گیاهان مختلف در این مناطق است. این گیاهان خواص دارویی بی‌نظیری دارند و با تغذیه زنبورعسل از این گیاهان، عسل چهل گیاه کاملاً طبیعی و باکیفیت تولید می‌شود که خاصیت بی‌شماری برای سیستم ایمنی بدن انسان دارند.

عسل چهل گیاه طبیعی یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین عسل‌های موجود در بازار فروش عسل است. مواد مغذی فراوانی در این عسل طبیعی وجود دارد که با مصرف منظم و درست می‌توانید از این خواص بهره‌مند شوید. قیمت خرید این نوع عسل در مقایسه با سایر محصولات زنبورعسل بسیار مناسب است.

اگر به دنبال خرید عسل چهل گیاه طبیعی هستید به شما توصیه می کنیم ابتدا پوشش گیاهی منطقه‌ای را که کندوها در آن قرار دارند بررسی کنید سپس خرید خود را انجام دهید زیرا خاصیت عسل تولید شده به شهد گل و گیاه منطقه‌ای که کندوها از آن تغذیه می‌کنند مرتبط است واضح است که با توجه به گل و گیاه موجود در دامنه کوه سبلان شما عزیزان می‌توانید بدون دغدغه‌ عسل چهل گیاه طبیعی را از فروشگاه عسل خاصلند با مناسب‌ترین قیمت خرید کنید.

با توجه به اینکه برای تولید چنین عسلی باید کندوهای زنبورعسل را در مناطق سردسیر مستقر کرد به همین دلیل شرایط سختی در پیش روی زنبورداران وجود خواهد داشت و عده زیادی از زنبورداران به دلیل شرایط سخت تولید این عسل علاقه زیادی برای برداشت آن ندارند به همین خاطر تولید مقدار محدودی از آن در سال امکان‌پذیر است.

جزئیات محصول

نام محصول عسل چهل گیاه
محصول منطقه اردبیل
منبع شهد گیاهان مختلف
کیفیت درجه یک
قیمت تماس بگیرید

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

خرید عسل چهل گیاه طبیعی

یکی از عسل‌های خوب که در مناطق ایران زمین به فراوانی یافت می‌شود، عسل چهل گیاه طبیعی است. افراد زیادی علاقمند به خرید عسل چهل گیاه طبیعی هستند زیرا خواص بی‌نظیری برای بدن انسان دارد. عسل چهل گیاه برعکس عسل‌های تک گل از شهد گل‌ و گیاهان مختلفی تولید می‌شود و به همین دلیل با ذائقه‌ی اکثریت افراد همخوانی دارد و طعم و بوی خوشی نیز دارد.

با سفارش عسل چهل گیاه طبیعی از فروشگاه خاصلند شما می‌توانید از عسلی با کیفیت و طبیعی برخوردار شوید همچنین در صورت نارضایتی امکان بازگشت آن هم وجود دارد ولی به شرطی که درب محصول را باز نکرده باشید. بزرگ‌ترین دغدغه اکثر افراد طبیعی بودن عسل چهل گیاه است شما با خرید از فروشگاه عسل خاصلند دیگر نگران طبیعی بودن عسل چهل گیاه خریداری شده نخواهید بود.

قیمت خرید عسل چهل گیاه طبیعی

قیمت عسل طبیعی چهل گیاه، در مقایسه با عسل‌های تک گل مثل عسل گون، عسل آویشن، عسل سیاه دانه، عسل یونجه و عسل پونه پایین‌تر است. علت پایین‌تر بودن قیمت خرید عسل چهل گیاه طبیعی فراوانی شهد این نوع عسل است پس اگر شما نیز به دنبال عسل با کیفت و خوشمزه با مناسب‌ترین قیمت هستید توصیه می‌کنیم عسل چهل گیاه طبیعی را خرید کنید.

شما عزیزان می‌توانید عسل چهل گیاه را با گرده گل ترکیب کرده و یک معجون بی‌نظیر درست کنید با استفاده از این معجون می‌توانید به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کنید.

خرید عسل چهل گیاه طبیعی با بهترین کیفیت

هنگام خرید عسل چهل گیاه طبیعی مهم‌ترین پارامتری که باید به آن توجه کنید کیفیت این محصول است حتماً سعی کنید عسل طبیعی را از فروشگاه معتبر خرید کنید زیرا تنها راه اینکه بتوانید بدون دغدغه از کیفیت محصولات خرید کنید این است که از اشخاص و فروشگاه مورد اعتماد خرید کنید در غیر این صورت تهیه عسل طبیعی چهل گیاه اصل برای شما سخت خواهد بود با خرید از فروشگاه عسل خاصلند نگرانی از بابت کیفیت و اصل بودن محصولات نخواهید داشت.

خرید عسل چهل گیاه طبیعی سبلان

یکی از عوامل مهمی که در هنگام خرید عسل چهل گیاه طبیعی باید به آن توجه کنید منطقه برداشت محصول است؛ زیرا منطقه برداشت عسل نقش مهمی در که در رنگ، طعم و میزان غلظت عسل دارد پس نمی‌توان تأثیر این پارامتر را نادیده گرفت. برای مثال اگر محل نگه ‌داری کندوها در منطقه‌ای باشد که در گیاهان شوید و جعفری قرار دارد عسل چهل گیاه حاصل نیز از خواص شهد شوید و جعفری پیروی خواهد کرد.

مطالعات نشان می‌دهد عسل چهل گیاه برداشت شده از کندوهای که در دامنه قله سبلان نگه‌داری می‌شود به دلیل پوشش گیاهی متنوع این منطقه، خواص بی‌نظیری برای سیستم ایمنی بدن و درمان بیماری‌های مختلف دارد. پس حتماً سعی کنید از عسل طبیعی سبلان خاصلند استفاده کنید تا از خواص بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید.

خرید عسل چهل گیاه طبیعی از فروشگاه خاصلند

برای خرید عسل چهل گیاه طبیعی سعی کنید یک فروشگاه عسل مناسب انتخاب کنید برای اینکه از خرید عسلی سفارش می‌دهید راضی باشید، باید آن فروشگاه محصولی با کیفیت برای شما ارسال کند.

بنابراین بهتر است برای خرید عسل چند گیاه با کیفیت خوب به فروشگاه خاصلند مراجعه کنید و یا اگر فروشگاهی را می‌شناسید که محصولات با کیفیت ارائه می‌دهند و به آن‌ها اطمینان دارید، می‌توانید عسل چهل گیاه را از آنجا خرید کنید. توصیه می‌کنیم قبل از خرید از هر فروشگاهی با آن‌ها تماس گرفته و در مورد عسلی که می‌فروشند پرسو جو کنید.

سوالات متداول

قیمت عسل چهل گیاه در فروشگاه خاصلند نسبت به سایر فروشندگان کمترین مقدار است.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

بلاگ خاصلند

ارسال نظرات