خرید عسل طبیعی کوهستان

خرید عسل طبیعی از دل کوهستان در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • خرید عسل درجه یک سبلان
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای خرید عسل طبیعی کوهستان تماس بگیرید.

خرید عسل طبیعی کوهستان

عسل طبیعی کوهستان به عنوان یکی از محصولات تولید شده توسط زنبورهای عسل در دل‌سنگ‌ها، صخره‌ها و لابه لایه درختتان شناخته می‌شود. این محصول طبیعی با مقدار خیلی ناچیز در دل طبیعت یافت می‌شود. پیدا کردن این محصول کاری دشوار است و محصولاتی که در بازار با عنوان عسل کوهستان معرفی می‌شود معمولاً تقلبی هستند؛ بنابراین توصیه می‌کنیم قبل از خرید عسل طبیعی کوهستان حتماً از اصالت آن مطمئن شوید.

تفاوت عسل کوهستان و طبیعی در چیست؟

پاسخ به این سؤال به نحوه تولید عسل‌های طبیعی مربوط می‌شود همان‌طور که می‌دانید عسل طبیعی به محصولی اطلاق می‌شود که با تغذیه زنبورها از شهد گیاهان وحشی یا اهلی تولید شده باشد و عسل کوهستان به محصولی گفته می‌شود که در دل کوهستان و با تغذیه زنبورها از شهد گیاهان وحشی تولید می‌شود. پس منبع تغذیه زنبورها در محصولات طبیعی و کوهستان می‌تواند یکی باشد ولی ذخیره‌سازی محصولات در این دو نوع عسل، متفاوت است و در تعیین محل ذخیره‌سازی عسل طبیعی انسان نقش دارد ولی در مشخص کردن محل ذخیره‌سازی عسل کوهستان انسان نقشی ندارد.

با توجه به اینکه با نگه‌داری زنبورها در دل کوهستان می‌توان از شهد گل‌های وحشی برای تغذیه زنبورها استفاده کرد پس می‌توان گفت از نظر کیفیت و ارزش غذایی، تفاوتی بین عسل‌های طبیعی و کوهستان وجود نخواهد داشت. فقط در صورتی می‌توانند متفاوت باشند که منبع شهد متفاوتی داشته باشند و همه قندهای طبیعی، ویتامین‌ها و مواد معدنی در هر دو نوع عسل به وفور یافت می‌شود.

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

راهنمای خرید عسل طبیعی کوهستان

زنبورداران با نگه‌داری کندوهای خود در اطراف کوهستان سعی می‌کنند بدون استفاده از مواد مصنوعی و فقط با تغذیه زنبورها از گل و گیاهان وحشی عسل کوهستانی و طبیعی تولید کنند. این عسل تفاوتی به عسل‌های که در دل‌سنگ‌ها و صخره‌ها ذخیره می‌شود ندارد ولی همه عسل‌های که توسط زنبورداران تولید می‌شود لزوماً هم سطح به محصولات کوهستانی نیستند زیرا منبع شهد بعضی از عسل‌ها گیاهان اهلی هستند (مانند گیاه یونجه) و نمی‌توان آن را با گیاهان وحشی در یک سطح دانست.

بنابراین توصیه می‌شود قبل از خرید عسل طبیعی کوهستانی به منظور بهره بردن از خواص درمانی آن از موارد زیر آگاه شوید:

منبع شهد

توجه به منطقه برداشت عسل

قیمت محصول

محل استقرار کندوها

بهترین روش‌های خرید عسل طبیعی کوهستان

روش‌های مختلفی برای خرید عسل طبیعی و کوهستانی وجود دارد که هرکسی با توجه به شرایط خود می‌تواند مناسب‌ترین روش‌ها را برای تهیه این محصول طبیعی انتخاب کنند. از بین روش‌های موجود چندین روش که بهترین روش‌های برای تهیه این محصول طبیعی هستند در قسمت زیر آورده شده است:

1- خرید عسل طبیعی کوهستان از زنبورداران محلی

خرید عسل طبیعی کوهستان از زنبورداران محلی یکی از روش‌های مطمئن و آسان برای دستیابی به محصولات با کیفیت و درجه یک است. دلیل اصلی انتخاب زنبورداران به عنوان یک منبع خوب برای تهیه عسل طبیعی، می‌تواند فرایند تولید محصول و قیمت آن باشد زیرا زنبورداران در تولید محصول خود از هیچ‌گونه مواد شیمیایی و افزودنی‌های مصنوعی استفاده نمی‌کنند و همچنین قیمت پایین‌تری نسبت به سایر فروشندگان دارند.

ولی برعکس تولید کنندگان صنعتی از هرگونه مواد مصنوعی که درصد محصولات خود را افزایش می‌دهند استفاده می‌کنند و محصولاتشان را قیمت بالاتری نیز عرضه می‌کنند بنابراین خرید عسل از زنبورداران می‌تواند بهترین روش تهیه این محصول طبیعی باشد.

2- خرید عسل طبیعی کوهستان از فروشگاه معتبر

خرید عسل طبیعی کوهستانی از فروشگاه‌های معتبر به عنوان مطمئن‌ترین راه برای کسب اطمینان از کیفیت محصول است زیرا در این روش شما به طور فیزیکی در محل فروشگاه حاضر شده و محصول درخواستی خود را دریافت می‌کند البته این روش کمی هزینه بر خواهد بود و برای افرادی که در کلان شهرها سکونت دارند به علت ترافیک شهری رفت و آمد کمی دشوار خواهد بود.

3- خرید عسل طبیعی کوهستان از فروشندگان محلی

خرید عسل طبیعی کوهستان از فروشندگان محلی مزایای زیادی برای مصرف‌کنندگان دارد زیرا از این طریق می‌توانند محصولات محلی را با کیفیت و اصالت در سطح درجه یک خرید کنند همچنین در این روش قیمت کمتری بابت تهیه عسل پرداخت خواهند کرد. توصیه می‌کنیم با جستجو در اینترنت فروشندگان محلی را پیدا کرده و محصول درخواستی خود را سفارش دهید.

4- خرید عسل طبیعی کوهستان از فروشگاه خاصلند

عسل‌های طبیعی خواص بسیاری برای سلامتی و شادابی انسان دارد بنابراین تهیه چنین محصول با وجود زیاد شدن عسل‌های بی‌کیفیت در بازار دشوار به نظر می‌رسد بنابراین مصرف کنندگان باید قبل از خرید، اطلاعات لازم و کافی درباره عسل طبیعی و کوهستانی کسب کنند.

فروشگاه عسل خاصلند همواره در تلاش است تا یک محصول طبیعی با کیفیت ممتاز به دست مشتریان خود برساند. شما عزیزان در هر نقطه از کشور که باشید می‌توانید برای خرید عسل طبیعی از دل کوهستان با شماره تلفن‌های ما تماس گرفته و این محصول را سفارش دهید.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

مطالب مرتبط

ارسال نظرات