خرید عسل سبلان

خرید عسل سبلان در فروشگاه خاصلند با کمترین قیمت بازار امکان‌پذیر است.

  • قیمت: تماس بگیرید
  • سفارش از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است.

  • خرید عسل درجه یک سبلان
100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

100%

تضمین کیفیت

24 ساعت

پشتیبانی

یوسفی

پشتیبانی 24 ساعته

برای خرید عسل سبلان تماس بگیرید.

عسل طبیعی سبلان

عسل سبلان مناسب‌ترین و با کیفیت‌ترین عسل در کشور است که در فروشگاه عسل خاصلند عرضه می‌شود. این عسل داری مواد مغذی و خاصیت درمانی بوده و به دلیل پایین بودن ساکاروز(حدوداً 4 درصد) مصرف آن برای اشخاص دیابتی توصیه می‌شود. با توجه به اینکه دامنه کوه سبلان دارای پوشش گیاهی مختلف از جمله آویشن، پونه و … است پس شهد استفاده شده توسط زنبورعسل‌های این منطقه خواص بی‌نظیری در درمان انواع بیماری‌های مختلف دارد. با توجه به خواصی که برای عسل سبلان مطرح است باید در خرید این عسل دقت کافی صورت گیرد تا عسل تقلبی را به جای عسل اصل برای شما عزیزان عرضه نکنند.

بهترین عسل‌های طبیعی

عسل چهل گیاه:

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه به عسلی گفته می‌شود که زنبورها با جمع آوری گل‌های چندین گونه گیاهی آن را تولید کرده باشند. چون در تولید این عسل از گل‌های چندین گیاه استفاده شده است می‌تواند برای سلامتی بدن کاملاً مفید باشد.

عسل آویشن:

عسل آویشن با تغذیه زنبورها از گل‌های گیاه آویشن تولید می‌شود. این گیاه در مناطق مختلف کشور رشد می‌کنند رایحه خوب این گیاه منجر شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود، عطری خوشبو داشته باشد.

عسل گون:

عسل گون یکی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورهای عسل از گیاه گون به دست می‌آید. این گیاه بوته‌ای که خواص دارویی زیادی دارد باعث شده تا عسلی که از شهد آن تولید می‌شود خاصیت درمانی داشته باشد.

عسل پونه:

عسل پونه با استفاده از شهد گل پونه کوهی تولید می‌شود. گیاه پونه یک گیاه علفی با ارزش دارویی در طب سنتی است و در اکثر نقاط جهان رشد می‌کند. خواص بی‌نظیر این گیاه باعث شده تا عسل تولید شده از منبع شهد آن خاصیت ضد باکتریایی و ضدالتهابی داشته باشد.

عسل یونجه:

عسل یونجه یک نوع عسل طبیعی است که از گل‌های گیاه یونجه به دست می‌آید. گیاه یونجه برای مصارف دام در تمام نقاط دنیا کشت می‌شود. این محصول معمولاً دارای طعمی شیرین و ملایم است که آن را از منبع شهد خود به ارث می‌برد این عسل محبوبیت بیشتری در بین مصرف‌کنندگان دارد.

عسل سیاه دانه:

عسل سیاه دانه یکی از محصولات زنبورهای عسل است که از گل‌های گیاه سیاه دانه تولید شده است. این گیاه دارویی که مصرف آن در طب سنتی نیز توصیه شده خاصیت فروانی دارد و این خواص به عسل تولید شده از شهد آن نیز انتقال یافته است. تا جای که این محصول به عنوان با ارزش‌ترین محصول زنبورها شناخته می‌شود.

عسل شیرین بیان:

عسل شیرین بیان نوع خاصی از عسل‌های طبیعی است که با تغذیه زنبورعسل از شهد گل‌های شیرین بیان به دست می‌آید. این گیاه گل‌های با طعم شیرین دارد و زنبورها همواره به دنبال تغذیه از چنین گیاهانی هستند تا بتوانند عسلی درجه یک تولید کنند. این عسل خوشمزه رایحه‌ای مطبوع و دل‌نشین دارد.

راهنمای خرید عسل سبلان

با افزایش تعداد فروشندگان عسل، خرید این محصول طبیعی جزء سخت‌ترین و چالش برانگیزترین انتخاب‌ها برای افراد علاقمند به عسل، تبدیل شده است. با توجه به اینکه اشخاصی سعی در عرضه عسل تقلبی دارند پس خریدارن این محصول همیشه محتاطانه عمل می‌کنند. عوامل مختلفی باعث می‌شوند تا خرید عسل سبلان را برای شما راحت‌تر شود و بتوانید به خوبی تشخیص دهید عسلی که خرید می‌کنید طبیعی است یا نه؟ که در اینجا به آن‌ها خواهیم پرداخت.

1- بررسی طبیعی بودن عسل سبلان

اولین نکته‌ای که در هنگام خرید عسل سبلان باید بررسی شود طبیعی بودن آن است. اما در اینجا سؤالی مطرح می‌شود که چگونه عسل طبیعی را تشخیص دهیم؟ حتی ممکن است معروف‌ترین برندها و اشخاصی که عرضه کننده عسل هستند عسلی نامرغوب یا حتی تقلبی برای ما عرضه کنند.

باید بدانید روش‌های راحتی پیش رو برای تشخیص صریح طبیعی بودن عسل در پیش رو نداریم پس ناچاریم دو راه را انتخاب کنیم یک خرید مستقیم از زنبوردارن متعهد و دوم برگه آزمایش عسل، متاسفانه هیچ راهی جز دیدن برگه آزمایش عسل وجود ندارد.

که مورد دوم برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند خرید عمده انجام دهند مناسب است. عده‌ای از افراد روش‌های خانگی را برای تشخیص طبیعی بودن عسل انتخاب می‌کنند ولی هیچ کدام از این روش‌ها نمی‌تواند به طور دقیق مشخص کند که عسل خریداری شده طبیعی است یا نه! پس مناسب‌ترین روش، بررسی برگه آزمایش عسل است.

2- شکرک زدن عسل سبلان

تشکیل شکرک در عسل نیز یکی دیگر از درخواست پرتکرار در هنگام خرید عسل سبلان است. خیلی از افراد هنگام خرید عسل سؤالاتی از قبیل شکرک زدن می‌پرسند که آیا عسل طبیعی شکرک می‌زند یا خیر؟ پاسخ این سوال مثبت است عسل طبیعی و حرارت ندیده نیز شکرک می‌زند. پس اگر عسل شما هم شکرک زده است دلیلی بر تقلبی بودن آن نیست.

عسل خام به خاطر ترکیباتی که دارد پس از مدت زمانی شکرک می‌زند که البته طول این مدت مشخص نبوده و به عوامل بسیاری از جمله رطوبت، منبع شهد، دما و… بستگی دارد. تا جای که ممکن است عسلی بعد از یکی دو روز از برداشت شکرک بزند و یا بعد از دو یا سه سال.

اما این اصل نیز برای طبیعی بودن عسل نیز کافی نیست زیرا شکرک زدن عسل نشان‌دهنده‌ی طبیعی بودن آن نیست، چرا که ممکن است عسل تغذیه‌ای نیز شکرک بزند. راهکارهای برای برطرف کردن شکرک عسل وجود دارد می‌توان با حرارت غیر مستقیم شکرک آن را برطرف کرد ولی حرارت دادن به عسل بخشی از خواص آن را از بین می‌رود.

3- طعم و مزه عسل سبلان

عسل سبلان مشگین شهر بسیار طعم شیرینی دارد و مزه آن نسبت به عسل‌های دیگر لذیذتر و خوشمزه‌تر است. برخی از افراد به اشتباه فکر می‌کنند که عسل طبیعی سبلان طعم ثابت و یک نواختی دارد ولی این تصور کاملاً اشتباه است طعم عسل طبیعی غالباً به منبع شهد و منطقه که زنبورعسل در آن قرار دارد رابطه مستقیم دارد .

امروزه یکی از خوش طعم‌ترین و مرغوب‌ترین عسل‌های ایران متعلق به سبلان است که هر ساله افراد زیادی شیفته این عسل می‌شوند. ولی در منطقه سبلان نیز عسل‌های متفاوت نسبت به شهدی که تغذیه می‌کنند طعم متفاوتی دارند برای مثال طعم عسل آویشن با عسل شیرین بیان کاملاً متفاوت است. به همین دلیل همواره توصیه می‌شود که عسل را بر اساس طعم آن قضاوت نکنید.

اگر چه قطعاً عسل طبیعی همواره طعمی از جنس شهد مختص خود را دارد اما با گسترش تقلب‌ها به راحتی می‌توان با وارد کردن اسانس، طعمی شبیه به عسل طبیعی ایجاد کرد. ولی اشخاصی که به طور مکرر از عسل طبیعی استفاده می‌کنند با چشیدن مزه عسل کاملاً به طبیعی بوده آن پی خواهند برد.

قیمت عسل طبیعی سبلان

خرید عسل طبیعی یکی از تخصصی‌ترین کارها برای اشخاص علاقمند به این محصول طبیعی است زیرا تنوع قیمت‌گذاری این محصول در بازار رقابتی این حوزه زیاد است بنابراین بهترین راه برای تهیه عسل طبیعی با قیمت مناسب، خرید آن از یک زنبوردار و فروشنده معتمد است. با توجه به تنوع عسل‌های تقلبی و مصنوعی موجود در بازار، خرید عسل طبیعی کمی دشوار شده است و تنهاترین راه تشخیص طبیعی بودن فقط برگه آزمایش این محصول است.

برای خرید عسل سبلان با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت با فروشگاه عسل خاصلند تماس گرفته و این محصول طبیعی را بدون واسطه به طور مستقیم از زنبورداران خریداری کنید.

سوالات متداول

عسل را با توجه به شهد عمده‌ای که زنبورها برای تولید عسل از آن استفاده می کند نام گذاری می‌کنند.

در ابتدا از طریق تماس تلفنی فرآیند خرید را آغاز می‌کنید بعد از سفارش یک پیش فاکتور به شما ارسال می‌شود پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول درخواستی برای شما ارسال می‌گردد.

نحوه سفارش محصول

تماس با ما

در مرحله اول با تیم ما تماس بگیرید و محصول درخواستی خود را اعلام نمایید.

اعلام هزینه کالا

بعد از اعلام محصول مورد درخواست  مشتری، کارشناسان ما یک پیش فاکتوری به شما ارسال می‌کنند که تمام هزینه‌های ارسال و قیمت محصول در آن درج شده است.

پرداخت هزینه و ارسال

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور اعلامی و تایید واریز توسط کارشناسان ما، کالاهای درخواستی شما به آدرس اعلامی ارسال خواهند شد.

نحوه ارسال محصول

امکان ارسال به سراسر کشور

باربری یا شرکت مسافر بری

باربری یا شرکت‌های مسافربری

ارسال رایگان برای سفارش 5 کیلوگرم به بالا

پست پیشتاز

پست پیشتاز یا تیباکس

ارسال رایگان برای سفارش 3 کیلوگرم به بالا

تعیین نحوه ارسال

روش ارسال مد نظر مشتری

هزینه ارسال مطابق با روش تعیین شده

چرا فروشگاه خاصلند!

محصول ارگانیک

عسل را بصورت مستیم از زنبورداران خرید می‌کنید

تضمین کیفیت

کیفیت عسل‌های منطقه سبلان خاصلند زبان زد خاص و عام است

ارسال سریع و به موقع

تمامی سفارشات بعد از تکمیل در سریع‌ترین زمان تحویل مشتری می‌شود

تعیین نحوه ارسال توسط مشتری

امکان ارسال از طریق باربری و پست

پشتیبانی 24 ساعته

تماس از شما! برای هرگونه سوال و راهنمایی درباره عسل دارید

ما همراه شما هستیم

ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما هستیم

مطالب مرتبط

ارسال نظرات